reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Dalej bedzie miał 2 dla mnie, ale bedzie W TRAKCIE trzeciego roku życia. W przypadku takiego długiego okresu istotne jest akurat dokładne podanie np. 2 lata i 10 miesięcy. Dlatego w 7+3 nie mówię, że mam 8 tygodni tylko jestem W TRAKCIE ósmego tygodnia, ale skończone mam 7. Po to się poddaje to 7+3 żeby było wiadomo dokładnie. Wiadomo, że zaokrąglanie trzeba to było jakoś ujednolicić więc większość lekarzy podaje skończone tygodnie. Jak kończyłam 9 grudnia 36 lat to do 8 grudnia lekarz pisał, że mam 35, bo zaokrągla w dół i nie wpisuje 35 lat i 11 miesięcy. Chociaż mi to nie przeszkadza akurat, nawet lepiej mi się patrzylo na takie odmłodzenie.
Jakie odmłodzenie? Jak Ty faktycznie kończysz dany wiek 9 grudnia bo w taki dzień sie urodziłaś.
 
reklama
Hej, a na pewno dobrze pobrałaś? Może się to wydać głupię pytanie, ale wiem, że to częsty błąd:
1. pojemnik jałowy (niektóre nie są jałowe i trzeba je najpierw wygotować)
2. trzeba się podmyć i wtrzeć ręcznikiem papierowym, albo czystym , świeżym ręcznikiem
3. poprać środkowy strumieć (najlepieć siusiać w wannie lub pod prysznicem)


W badaniach często są bakterie, które bytują na wargach sromowych, w pochwie, dlatego tak ważny jest sposób pobrania. Daj znać po lekarzu :)
Wydaje mi się, że pobrałam prawidłowo, zrobiłam tak jak napisałaś 😉 Martwią mnie te leukocyty i erytrocyty w moczu bo zaznaczone są wykrzyknikiem, jutro sprobuje się dostać do mojej ginekolog i na pewno dam znać po wizycie 😉
 
Wydaje mi się, że pobrałam prawidłowo, zrobiłam tak jak napisałaś [emoji6] Martwią mnie te leukocyty i erytrocyty w moczu bo zaznaczone są wykrzyknikiem, jutro sprobuje się dostać do mojej ginekolog i na pewno dam znać po wizycie [emoji6]
Nie wiem co to znaczy ale.moja gin pierwsze co to sprawdziła te leukocyty na wynikach
 
Zapiekanka z pieczarkami z Dino ale nie mrożona tylko taka z lodówki gdzie masło i na to ketchup plus majonez i na to surówkę koperkową lub inna ja lubię koperkową 🙃 jak ktoś lubi to odwrotnie ketchup i majonez na surówkę 🙃
Ale surówke sama robisz? Czy tez jakas z dino? :)
 
Ja dziś sobie popijam cin cina bezalkoholowego😊 jest przezarabisty!! Kwaskowy.. Polecam💓
Jest ludząco podobny do normalnego wina ;) szkoda ze nie ma faktycznie napisane na etykiecie ze to całkiem 0,00 % więc jakies tam sladowe ilości moze miec. Sama juz nie wiem czy można bez obaw to pic bo fajny zamiennik
 
reklama
Do góry