reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A jak wasi faceci z ciąża? Mój jest kompletnie zielony on w życiu chyba nawet chomika nie miał. Więc sobie aplikacje dla tatusiów ściągnął i się edukuje... A wkurwia mnie tak z ta aplikacja ..... Dziś rano mi sok z buraków przyniósł i dawkowal w szotach, wczoraj oglądał ten mój papier z brudzeniem. . I patrzę co on robi a tam w tej aplikacji jest forum dla takich domoroslych tatusiów i się wzajemnie edukuja.. No powalilo go. 🤣 wszystkiego tam nie rozumiem bo po szwedzku piszą. Ale może to i lepiej..
 
reklama
No i dobrze gada, ja nie rozumiem tego dodawania sobie. Skoro mi się w poniedziałek ZACZĄŁ 7 tydzień (7+0) to jak mogę mówić że jestem w 8 tygodniu?
Jak miałaś 7+0 nie zacząl się 7 tydzień tylko skończyłaś 7 tygodni i zaczynasz ósmy. 7+6 to siedem pełnych tygodni skończonych i sześć dni z ósmego. Lekarze mówią zwykle, że siódmy tydzień, bo oni liczą skończone, ale dla mnie to prawie 8 już więc tak mówię, chyba że u lekarza to dokładnie podaje. To tak jakbyś miała 35 lat i 11 miesięcy. To wiadomo, że mówisz, że masz 36 już. A w szpitalu chociaż byś była 2 dni przed 36 urodzinami to i tak ci napiszą na karcie, że masz 35.
 
Do góry