reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie ginekolog właśnie zawsze liczył skończone tygodnie, i zawsze mnie poprawiał. Jak byłam no w 15+4 i mówiłam że jestem w 16 to mówił że nie, jestem w 15.
No i dobrze gada, ja nie rozumiem tego dodawania sobie. Skoro mi się w poniedziałek ZACZĄŁ 7 tydzień (7+0) to jak mogę mówić że jestem w 8 tygodniu?
 
reklama
Yyy 2,3m [emoji1787][emoji1787][emoji1787] 170 ja całe życie gruba jestem. I tak zjechalam była 100. Zbilam do 80 ale ostatnie pół roku dało mi w dupe I wrocily
Ja przed ciaza z córką wazylam 57, teraz wstyd, bo 74 chyba jak ostatnio siė ważyłam [emoji85] ale mówię sobie tak, że po porodzie, no może jak mi się połóg skonczy, twardo zaczne brać się za siebie i do 57-60 na macierzyńskim chcę zjechać.
 
Słuchajcie właśnie w radio mówili ze jakaś dziewczyna 31 lat w zaawansowanej ciąży miała prawie 3 promile alkoholu 🙁😤gdzie tu sprawiedliwość ? Taka dziewucha pije i zaawansowana ciąża i jeszcze zagraża dziecku. No wkirzylam się :/
 
reklama
Do góry