reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziś dziewczyna z mojego działu dostała wynik testu pozytywny.. I mówię tu o teście na covid. Od jutra na kwarantannie a przyzznam że drugi dzień czuje się or kopnie.. Myślałam że to ciąża..
Strasznie się boję :( że względu na to że kestem w ciąży o te dziecię a również o moje dzieci córke i syna.. :(
Armagedon :(((
Będzie dobrze trzymam kciuki
 
Dziewczyny trochę mnie martwi pobolewanie w podbrzuszu. Nie jest mocne, jakby promieniuje do pachwiny no i nie jest cały czas. Moja gin kasuje 250zl za wizytę. :p Miewalam tak już wcześniej i wszystko było ok, ale to było krótsze. Czytałam, że takie bóle mogą być w pierwszym trymestrze. One są raczej lekkie i bardziej przypominają dyskomfort lub bardzo lekki ból. Plamien nie mam. Byłam u gin w czwartek i wszystko było wzorowo. :/ Biję się z myślami co robić. Moja gin należy do osób przeciwnych braniu luteiny na wszystko, więc pewnie i tak mi nie zapisze.
 
Ja teraz zjadłam chleb z paprykarzem i do tego popijam zupkę serowa 🙄 moja młoda mnie dziś wykańcza w ogóle nie chce dziś spać.. A ja jestem mega głodna 🙄
A ja jadłam znowu galaretke z octem. Tak od poniedziałku je jem. I do tego ocet a ze mam tylko spirutusowy to taki sobie lałam i uświadomiłam sobie że to za zdrowe nie jest. A tak mnie ciągnie do takich octowych rzeczy, w poniedziałek zjadlam caly słoik pieczarek marynowanych. Czas sie ogarnąć z tym octem 🤔🙄
 
Będzie dobrze trzymam kciuki
Dzięki dziewczyny ❤️ przyda się.
Dzis rnao kolejna koleżanka z działu dostała wynik. Pozytywny. Dziś w punkcie testów była tylko moja firma na godzinę 10.. Ja stałam za szefem za mną koleżanka z back office. Za nią w aucie generaalny manager.. Dostaliśmy piroyett wyniki jeszcze dziś.
Mnie zaczęło już rozkładać 😞

Dzieci zostaiwlam w domu i w drodze. Ztestu telefon że dzieci muszę przywieźć też i facet i jego córka. Także zqpakowlqismy się i w drogę z powrotem. Zostali przetestowani bez kolejki a już się utworzyła mega długa.

Czuje się źle. Grypowo. Jestem wlqsciwie pewna że wynik będzie pozytywny choć tak bardzo chciałabym wierzyc że mam szanse się ślizgnąć..
 
A ja jadłam znowu galaretke z octem. Tak od poniedziałku je jem. I do tego ocet a ze mam tylko spirutusowy to taki sobie lałam i uświadomiłam sobie że to za zdrowe nie jest. A tak mnie ciągnie do takich octowych rzeczy, w poniedziałek zjadlam caly słoik pieczarek marynowanych. Czas sie ogarnąć z tym octem 🤔🙄
Ale galaretkę owocową?? 🤔 mnie do słonych teraz wypiłam dwa kubki gorące zupy serowej 🙄 chociaż wiem że one są nie zdrowe🙄smakują mi jak cholera
 
Dziewczyny potrzebuje dziś dobrego słowa ☹️
Zaczęłam plamić, pojechałam do lekarza wieczorem i u lekarza przed badaniem USG zaczęłam krwawić ☹️ na USG jest dzidziuś i jest serduszko ale krwawię cały czas ☹️ brałam od początku ciąży luteine 100 a teraz dostałam duphaston. Jest mi źle i ciężko. Pierwsza ciążę straciłam w podobnym czasie ☹️ nie wiem co będzie dalej..
Życzę wam wszystkim dużo zdrowia i zero nerwów w ciąży i po ciąży 🤞
Trzymam kciuki ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
 
W 8 poronienie zatrzymane. Żadnych objawów niepokojących. Poszłam a pani mówi że serce przestało bić. Drugi raz trzy dni przed wizytą zaczęłam plamić, na wizycie się okazało że mam odstawić luteinę i się rozkręciło. To był jakoś 7 tydzien. Wcześniejsza wizyta była w 5 tyg więc serca nie widzialam. Pani podejrzewała puste jajo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry