reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam dzis dramat z jajnikami🤨 mic mnie nie puszcza,moze ma to jakis zwiazek z miesiączka bo jakos tak powinnam mieć 🤨
 
reklama
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam ale trochę się u mnie działo 😌 jakiś czas temu pisałam że mam półtoraroczna córeczkę i dalej karmię piersią i chciałabym ją odstawić max do końca pierwszego trymestru. I uwaga uwaga udało się 😀 dziś jest 6 dzień od odstawienia. Ogólnie pomogła mi mama, byla u nas na parę dni. Mała dużo więcej je w ciągu dnia, nocki o niebo lepsze bo jeśli się naje wieczorem to prześpi całą noc. Ja się budzę, mam chyba jakaś czujkę włączona bo bo takim czasie chyba nie łatwo się tego pozbyć 😂 później czas na odpieluchowanie, ale to poczekam na wiosnę, lato, zawsze to łatwiej jak będzie ciepło. Ja mam prenatalne 1 marca, wizyta u lekarza dopiero po prenatalnych, także praktycznie miesiąc bez wizyty. Dziś 8+3 🙂
 
Pisałam dzisiaj, że mam podwyższona temperaturę 37.6 co znacznie utrudnia mi pracę. Jako że tabletki nie są zalecane swierdziłam, że będę pić cały dzień zimną wodę, może jakoś ochłodzi mi organizm. Po kilku godzinach temperatura spadła mi do 37.2 i czuje się dużo lepiej. Grunt to znaleźć odpowiednie lekarstwo 😅
 
Od jakiegoś tygodnia mam mega mdłości, i mega zmęczenie, które czasem trwa cały dzień😤 lodówki czasem nie mogę otworzyć bo mam wrażenie że pawia puszczę.. w pierwszej ciąży miałam tak samo i przeszło po pierwszym trymestrze. Mam nadzieję że teraz będzie tak samo 🙂
 
Ja w pierwszej ciąży startowałam z waga 55 kg. Przytyłam w ciąży 13 wiec spoko i szybko wróciłam do swojej wagi, niestety wyciągu 5 lat trochę się podtuczylam i teraz mam 60 😭 i wzrost 164 cm. Marze żeby nie przytyć dużo i wrócić do wagi 55kg. Mam nadzieje ze jak będę długo karmić to mi się uda bo podobno sprzyja to zrzucaniu wagi. Macie jakieś doświadczenie z tym?
 
reklama
Do góry