reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja przez wakacje byłam na diecie keto i ładnie zaczęło spadać, ale potem święta, ciąża i wiadomo...
Tyle dobrze, ze w poprzedniej ciąży nie utyłam dużo i szybko zgubiłam i liczę, ze teraz tez tak będzie.
Ja nie mogłam się ogarnąć na Keto chociaż bardzo podoba mi się ta dieta.. Te wyliczenia makro itd... Kosmos
 
reklama
A jak wasi faceci z ciąża? Mój jest kompletnie zielony on w życiu chyba nawet chomika nie miał. Więc sobie aplikacje dla tatusiów ściągnął i się edukuje... A wkurwia mnie tak z ta aplikacja ..... Dziś rano mi sok z buraków przyniósł i dawkowal w szotach, wczoraj oglądał ten mój papier z brudzeniem. . I patrzę co on robi a tam w tej aplikacji jest forum dla takich domoroslych tatusiów i się wzajemnie edukuja.. No powalilo go. 🤣 wszystkiego tam nie rozumiem bo po szwedzku piszą. Ale może to i lepiej..
O matko!!!!! Toś mi humor poprawiła😂😂😂😂😂😂😂
 
Uch, to ja jeszczw 8 z przodu nie mam, ale pewnie w 2 trymestrze najpozniej przekroczę. A ile masz wzrostu? Ja 176cm.
Ja tez z tych zyraf, 175cm i 60 kg 😆
Podpisuje sie!!! Szczerze to nie chce mi się czytać negatywnych rzeczy.. Chce się cieszyć i wierzyć że jest super a wiadomo wiara czyni cuda!!
Ja ogolnie ciagle mysle dobrze, nawet nie czytam watkow z jakimis prpblemami za bardzo, ale ta wiadomosc dzis mnie przytloczyla....
No i dobrze gada, ja nie rozumiem tego dodawania sobie. Skoro mi się w poniedziałek ZACZĄŁ 7 tydzień (7+0) to jak mogę mówić że jestem w 8 tygodniu?
Nie zaczął Ci sie 7 tydz tylko 8 😊
Ja mam dzis 8+0 czyli zaczelam 9 tydz, bo 8 sie wlasnie skończył, leci pierwszy dzien 9 tyg.
 
Ja sie wybieram na badania w pn. Grupe tez musze zrobic 2 razy (1 juz zrobilam) u nas to koszt 52zl. Mysle ze w 350 się zamkne z badaniami krwii 😊
 
Ja pierwsza.cize zaczęłam z 65kg. Nie pamiętam ile ważyłam przed porodem ale ponad 80. Potem długo długo zostało 72 kg. Półtora roku temu przeszłam na dietę bezglutenowa ( tzn unikam glutenu, normalnie u ludzi jem co dają [emoji16]) i zeszłam do 58. Po poronieniu ważyłam 55 ale teraz mam znowu 59 kg
 
A jak wasi faceci z ciąża? Mój jest kompletnie zielony on w życiu chyba nawet chomika nie miał. Więc sobie aplikacje dla tatusiów ściągnął i się edukuje... A wkurwia mnie tak z ta aplikacja ..... Dziś rano mi sok z buraków przyniósł i dawkowal w szotach, wczoraj oglądał ten mój papier z brudzeniem. . I patrzę co on robi a tam w tej aplikacji jest forum dla takich domoroslych tatusiów i się wzajemnie edukuja.. No powalilo go. 🤣 wszystkiego tam nie rozumiem bo po szwedzku piszą. Ale może to i lepiej..
Myślę, że to bardzo fajne, że się tak angażuje ♥️
 
Ja nie mogłam się ogarnąć na Keto chociaż bardzo podoba mi się ta dieta.. Te wyliczenia makro itd... Kosmos

Ja na początek miałam gotowa dietę, potem w sumie te korzystałam z gotowych przepisów, właśnie żeby nie musieć liczyć. Poza tym powiedzmy, ze się tak restrykcyjnie nie trzymałam, a efekty i tak były fajne :) mam nadzieje, ze kiedyś do tego wrócę.
 
reklama
Do góry