reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A tak propo wit A , zawsze robiłam sobie soki w wyciskarki marchew jabłko pomarańcz . Mam cały worek marchwi ale boję się pić . Marchew zawiera chyba dużo wit A . Czy ktoś coś czytał na ten temat?
Tak, wklejam Ci screena odnośnie marchwi:
 

Załączniki

  • 20210202_225730.jpg
    20210202_225730.jpg
    137,2 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Ja jutro wizytka 9:30 i to będzie moja 3, będzie 7+2 powiem mu ze plamien nie ma już (oby nie wróciły!!!!) ale poproszę o receptę na dupka w razie czego. Później mam wizytę umówiona na 17.02 ale nie wiem czy nie będzie kazał przełożyć na później :-) zobaczymy póki co idę mierzyć cukier na noc i idę spać, będę pisać jutro z rana co u mojej małej lamy :D
Też jutro mam wizytę rano :) ! Idę ze wszystkimi wynikami, ktore mialam zlecone.
Oczywiście mały stresik jest.
Jutro 9+6 liczę na same pozytywne wieści i ze chociaz troszeczke bede mogla odetchnąć ❤❤
Na ostatniej wizycie maleństwo miało 2,16 cm. Zastanawiam się ile urosło 🤭
 
Tak, wklejam Ci screena odnośnie marchwi:
Dopiero się doinformowalwm w tym temacie. W pierwszej ciąży piłam zwłaszcza w ostatnim trymestrze po 2 szklanki soku z marchwi, tak mi smakowało 😳 na szczęście córka zdrowa się urodziła 🤗

Patrząc na ceny ile płacicie to ja mam chyba maxa, pierwsza wizyta 430zl, zobaczymy jak kolejne.
 
Też się chętnie dowiem :)
Cześć dziewczyny, na kilka dni włączyłam sie z internetow i tylko co pewnien czas starałam się nadrobić wątek. U mnie chyba powoli zaczynają się objawy. Śpię po 12h i dalej zmęczona;)

Zastanawiam się nad badaniami prenatalnymi lekarka powiedziała dzis że samo usg to mało i powinnam robić od razu pappa. Czy wiecie coś na ten temat? Zawsze to trzeba robić i prywatnie?
 
Ja z tego przepisu robię,, wklejam tekst bo tu ktoś miał z linkami problem [emoji1787]

2 szklanki mąki pszennej
4 żółtka
1 łyżka octu 6%
½ łyżeczki cukru
½ łyżeczki soli
5 czubatych łyżek gęstej, kwaśniej śmietany
olej lub smalec do smażenia
cukier puder do posypania


Sposób przygotowania:

Mąkę wymieszaj z cukrem i solą. Dodaj żółtka, ocet i śmietanę. Całość zagnieć na jednolitą masę.

Ciasto na faworki bez alkoholu przełóż na stolnicę i ubijaj wałkiem: „zbite” ciasto uformuj raz jeszcze w kulę i „zbij” ponownie, czynność powtarzaj przez ok. 10 – 15 minut. To sprawi, że chruściki będą bogato obsiane bąbelkami i kruche.

Następnie rozwałkuj ciasto na i wykrawaj z niego prostokąty o grubości 3-4 cm. i długości 9 – 10 cm. W środku każdego prostokąta zrób nacięcie i wywiń przez nie drugi koniec ciasta.

Faworki bez alkoholu smaż na rozgrzanym tłuszczu z obu stron, do uzyskania złotego koloru. Gotowe faworki, ułóż na papierowym ręczniku i pozostaw do ostygnięcia. Na koniec posyp cukrem pudrem.
No i teraz to mi wkręciłaś🤤. Koniecznie muszę zrobić, ale postaram się wytrzymać chociaż do weekendu.
Wrzucajcie dalej te przepisy i kuszące zdjęcia jedzenia to napewno przekrocze założone kilogramy👩‍🍳.
A apetyt niestety mam na wszytko, szczególnie wieczorem 😱. Potem leżę z ogromnym brzuchem i jęcze mężowi, jaka jestem obżarta i jak się się przez to czuje taka obła 😂.
 
Też jutro mam wizytę rano :) ! Idę ze wszystkimi wynikami, ktore mialam zlecone.
Oczywiście mały stresik jest.
Jutro 9+6 liczę na same pozytywne wieści i ze chociaz troszeczke bede mogla odetchnąć ❤❤
Na ostatniej wizycie maleństwo miało 2,16 cm. Zastanawiam się ile urosło 🤭
kurczę ja dzisiaj byłam na tych wszystkich badaniach mam tylko wyniki tokso i HCV (co prawda jestem już po tsh, glukozie i moczu) ale na HIV ponoć nawet dwa tygodnie :o sporo się na to czeka nawet nie wiedziałam, a grupa krwi do 4 dni. Także wolałabym tego 17.02 isc już ze wszystkim :-)
 
kurczę ja dzisiaj byłam na tych wszystkich badaniach mam tylko wyniki tokso i HCV (co prawda jestem już po tsh, glukozie i moczu) ale na HIV ponoć nawet dwa tygodnie :o sporo się na to czeka nawet nie wiedziałam, a grupa krwi do 4 dni. Także wolałabym tego 17.02 isc już ze wszystkim :-)
Ja robiłam badania w piątek a dziś odebrałam wszystkie wyniki.
Łącznie z HIV i grupą krwi :)
Do 17.02 (a nawet szybciej ;) ) już powinnaś mieć wszystkie.
 
reklama
Do góry