reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witam serdecznie wszystkie mamusie 🤗
Jestem tutaj nowa, ale chyba nie z tych najmłodszych 🤭
Są tutaj przyszłe mamusie 40+😉
Jeśli tak to nie będę czuła się inna😉🤭
A tak reasumując tez będę wrześniowa mamusią ( jak wszystko będzie oczywiście dobrze ) we wrześniu 2020 r poroniłam w 6 tyg😔😔😔😔😂
Modlę się żeby było wszystko dobrze. Mam już trójkę wspaniałych dzieci i czekamy z utęsknieniem na kolejne🙏😊❤️🥰
 
Dziewczyny wy tu piszecie o śledziach i lodach.... chciałabym mieć takie zachcianki.... Ja właśnie musiałam zjeść cebulę! Taką miałam ochotę, że szok! I zeżarłam (Nie zjadłam a zeżarłam łapczywie).... całą... i to surową 😂 tak śmierdzę, że mąż nawet nie chce do mnie podejść 😂
Ja juz dziisaj zjadłam 3 galaretki z kurczaka z dużą ilościa octu i cebuli :D Niby mnie mdli ale caly czas cos paskudze. Jak jestem głodna to te mdłości jeszcze bardziej dokuczają.
 
Ooo tak w Krakowie jest taka Stara Pączkarnia i tam są cuda na kiju np ze słonym karmelem i to cieplutkie ....
W Poznaniu są dwie Stare Pączkarnie w ktorych byłam, nie wiem cyz więcej, ale jedną mam na Półwiejskiej i w tłusty czwartek, chocbym miala stac w ogromnej kolejce to dam radę, tamte pączki może do tanich nie należą, ale smakują jak niebo w gębie.
 
Ja w tym roku wyjątkowo zjem pączusia, albo nawet dwa :-) jak sobie podjadę trmawajem kawałek do centrum, to jest tam taka zajefajna pączkarnia, z naprawdę egzotycznymi nadzieniami do pączków, widziałam tam kiedyś nadzienie rafaello nawet [emoji3059]
czyzbys mówiła o tej na półwiejskiej?😍
 
reklama
A więc tak. Małe ma 2,49 cm :) serce bije. To wczorajsze plamienie wzięło się z aplikowania luteiny najprawdopodobniej. Mam założoną kartę ciąży :) i umówione badania prenatalne na 23.02 (będzie 12+2). Zdjęcie nie oddaje wrażenia i tego jak bardzo odetchnęłam. A z toksoplazmozą, lekarz powiedział, że moje wyniki to echo bo już ją przeszłam.
Bardzo się cieszę, że jednak takie super wieści w obu kwestiach. Tyle stresu się najadłaś ostatnio więc teraz mam nadzieję, że będzie już dobrze. Z drugiej strony to pocieszające dla innych, że warto mieć nadzieję, bo jak widać nawet pozornie ciężkie sytuacje mogą się skończyć dobrze.
Gratuluję też pozostałym dziewczynom, które miały dzisiaj wizyty.
 
Do góry