reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witam serdecznie wszystkie mamusie [emoji847]
Jestem tutaj nowa, ale chyba nie z tych najmłodszych [emoji2960]
Są tutaj przyszłe mamusie 40+[emoji6]
Jeśli tak to nie będę czuła się inna[emoji6][emoji2960]
A tak reasumując tez będę wrześniowa mamusią ( jak wszystko będzie oczywiście dobrze ) we wrześniu 2020 r poroniłam w 6 tyg[emoji17][emoji17][emoji17][emoji17][emoji23]
Modlę się żeby było wszystko dobrze. Mam już trójkę wspaniałych dzieci i czekamy z utęsknieniem na kolejne[emoji120][emoji4][emoji3590][emoji3059]
Będzie dobrze :-) sporo dziewczyn jets tutaj po stracie, m.in. ja, stratę miałam w grudniu 2017 :-) obecnie 6+3, także za 10 dni bede trochę merwowa bo zacnzie się okres. W ktorym ciążę tracilam. Ale tym razem wierzę że będzie dobrze. Kurczę, musi być dobrze :-)
 
W Poznaniu są dwie Stare Pączkarnie w ktorych byłam, nie wiem cyz więcej, ale jedną mam na Półwiejskiej i w tłusty czwartek, chocbym miala stac w ogromnej kolejce to dam radę, tamte pączki może do tanich nie należą, ale smakują jak niebo w gębie.

To te paczkarnie mnie ostatnio o odruch wymiotny przyprawiły 😂 ten zapach lukru, ble!
Wy tu o zachciankach a ja ważę każde danie, odmierzam, liczę i warzywkuję... nie mogę Was czytać 🤨😂
 
A więc tak. Małe ma 2,49 cm :) serce bije. To wczorajsze plamienie wzięło się z aplikowania luteiny najprawdopodobniej. Mam założoną kartę ciąży :) i umówione badania prenatalne na 23.02 (będzie 12+2). Zdjęcie nie oddaje wrażenia i tego jak bardzo odetchnęłam. A z toksoplazmozą, lekarz powiedział, że moje wyniki to echo bo już ją przeszłam.
Cudownie kochana ❤❤❤❤
 
Super wieści [emoji7] Pamiętam jak w ciąży z synkiem pierwszy raz usłyszałam jego serduszko [emoji3531] niesamowite uczucie [emoji7]a dzidziuś jaki duzy ?
1.68 mm coś takiego mówił 🤔 ale serduszko tak waliło szybciutko że na początku się przejęłam że aż tak? 🤔
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie 🤗
Jestem tutaj nowa, ale chyba nie z tych najmłodszych 🤭
Są tutaj przyszłe mamusie 40+😉
Jeśli tak to nie będę czuła się inna😉🤭
A tak reasumując tez będę wrześniowa mamusią ( jak wszystko będzie oczywiście dobrze ) we wrześniu 2020 r poroniłam w 6 tyg😔😔😔😔😂
Modlę się żeby było wszystko dobrze. Mam już trójkę wspaniałych dzieci i czekamy z utęsknieniem na kolejne🙏😊❤️🥰
Hej mi do 40 brakuje 3 lata 😂 będzie dobrze ❤❤❤
 
reklama
Do góry