reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja raczej się nie przejadam, na pewno mam mniej ruchu, a jestem na maksa napompowana. Napuchnięta taka. No i w żadne bluzki nie wchodzę 😂 wszędzie cyc guziki rozpina, dobrze że zdalnie kamerki nie trzeba włączać. Tyłek też już jakiś taki pełniejszy, a to dopiero 9. Tydz 🙈
Mi bebech wywaliło jakbym była w 5 miesiącu 😂😂😂😂😂
 
Ja mam juz liste dziewczyn ktore sie zglaszaly. Pisalam nawet z zalozycielka bb i powiedziala zeby sie chociaz 2 tyg jeszcze wstrzymac z watkiem prywatnym bo wiadomk jak to na poczatkach ciazy jest no i po czasie tez niektore nie wchodza juz wgl wiec bez sensu jak takie osoby beda na grupie co sie powiedzmy 2 razy odezwaly i juz na bb ich nie ma.

Co do grupy prywatnej potrzebuje jeszcze jednej moderatorki. Ktora zamierza regularnie wchodzic potem na watek prywatny. Ktos chetny?
Ja też proszę o dołączenie n d o prywatnego wątku 😉 mam nadzieję że będę z wami do września i nic złego się nie wydarzy 😉
 
Ja dzisiaj mam lepszy dzień, bez większych mdłości... bez większej senności... i od razu schiza w głowie „czy na pewno wszystko jest dobrze” [emoji28] wtedy przypominam sobie, jak pisalysxie, ze jest dzisiaj dzień pozytywnego myślenia i nie ma się co nakręcać [emoji23][emoji24]
Cieaz się chwilą, jutro może zemdlić :-)

Ja ostatnio narzekalam że cyce nie bolalay i od deoch dni co chwilę mam wrażenie że zaraz mi eksplodują :-)
 
Jej mam to samo z brzuchem, rano to jeszcze jakoś spodnie zapne, ale po jedzeniu czy obiedzie to tragedia🤣
Wracam stacjonarnie do pracy w przyszłym tygodniu i chyba w weekend się szykują zakupy. A to dopiero 7 tydzień 🙈
 
Boże Dziewczyny,
Ale się źle czuje od wczoraj [emoji17] mam takie mdłości, że nie mogę się ruszyć... Nawet jak wstaje i zrobię kilka kroków to od razu mam odruch wymiotny [emoji24] ale wymiotów zero [emoji58] myślałam że w tym tygodniu mdłości powinny już powoli ustępować [emoji2360]

Gratuluję dzisiejszych wizyt[emoji3590]
Spokojnie, niedługo minie :-) mojanznajoma wymiotowala 3 miesiace bodajże, potem jak ręką odjął skonczyly się meczarnie.
 
reklama
Dziewczyny wy tu piszecie o śledziach i lodach.... chciałabym mieć takie zachcianki.... Ja właśnie musiałam zjeść cebulę! Taką miałam ochotę, że szok! I zeżarłam (Nie zjadłam a zeżarłam łapczywie).... całą... i to surową 😂 tak śmierdzę, że mąż nawet nie chce do mnie podejść 😂
Hahahaha padłam 😂czytam czytam i myśle mmmm smażona cebulka pycha ale surowa🤔😳hahahah fuj🤣
 
Do góry