reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a czy wasze piersi tez są takie różne? [emoji23] w sensie ze raz są nabite, bolące i duże a drugiego dnia są miękkie i bola tylko troszke?
Przy tych plamieniach jak przychodzi dzień ze robią się bardziej miękkie to świruje [emoji849]
Ja tak mam kochana, przez jeden dzien czula tylko lekkie szczypanie sutków i faktycznie, jakby oklaply, a od dwóch dni napieprzają mocniej niż przed tym spokojnym dniem, oraz zrobily się jakby nabite i cięższe.
 
Dziewxzyny jak się czujecie ?:)
Ja generalnie siper ;) trochę wydaje mi się ze wrażliwa na zapachy jestem
Mnie ta ciąża rozwaliła totalnie, dlatego mnie tak tutaj mniej :( mdłości cały dzień, kręci się w głowie, czuje głód, mam w głowie, ile i co bym zjadła, a jeść nie mogę, bo moj żołądek podchodzi pod gardło :( i brzuch trochę :(
 
Dziewczyny 8 tydz [emoji7]i najważniejsze słyszałam serduszko allleee magiaaa [emoji7][emoji110][emoji110][emoji110]
Super wieści [emoji7] Pamiętam jak w ciąży z synkiem pierwszy raz usłyszałam jego serduszko [emoji3531] niesamowite uczucie [emoji7]a dzidziuś jaki duzy ?
 
Ja to się tłustego czwartku doczekać nie mogę[emoji507][emoji507][emoji507] pozwolę sobie na szaleństwo
Ja w tym roku wyjątkowo zjem pączusia, albo nawet dwa :-) jak sobie podjadę trmawajem kawałek do centrum, to jest tam taka zajefajna pączkarnia, z naprawdę egzotycznymi nadzieniami do pączków, widziałam tam kiedyś nadzienie rafaello nawet [emoji3059]
 
reklama
Ja w tym roku wyjątkowo zjem pączusia, albo nawet dwa :-) jak sobie podjadę trmawajem kawałek do centrum, to jest tam taka zajefajna pączkarnia, z naprawdę egzotycznymi nadzieniami do pączków, widziałam tam kiedyś nadzienie rafaello nawet [emoji3059]
Ooo tak w Krakowie jest taka Stara Pączkarnia i tam są cuda na kiju np ze słonym karmelem i to cieplutkie ....
 
Do góry