reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To te paczkarnie mnie ostatnio o odruch wymiotny przyprawiły [emoji23] ten zapach lukru, ble!
Wy tu o zachciankach a ja ważę każde danie, odmierzam, liczę i warzywkuję... nie mogę Was czytać [emoji2955][emoji23]
Ja nie planuję wielkiego obżarstwa no ale na jednego göra dwa sie skuszę [emoji3059] a tak to raczej warzywkuję i owocuję, wolę zdrowo jeść. W ciazy z młodą wpieprzałam masę słodkiego, i chipsów, tym razemnie pozwolę sobie na to, więc tłusty czwartek to jedyn6 wyjątek będzie. Moze dzieki temu nie przytyję 30 kilo tylko maksymalnie 15, wiecej bym nie chciala.
 
reklama
Ja nie planuję wielkiego obżarstwa no ale na jednego göra dwa sie skuszę [emoji3059] a tak to raczej warzywkuję i owocuję, wolę zdrowo jeść. W ciazy z młodą wpieprzałam masę słodkiego, i chipsów, tym razemnie pozwolę sobie na to, więc tłusty czwartek to jedyn6 wyjątek będzie. Moze dzieki temu nie przytyję 30 kilo tylko maksymalnie 15, wiecej bym nie chciala.
To może jeszcze tłusty wtorek 🤣 Tutaj u nas jest tłusty wtorek więc jak polacze tradycje🤣
 
reklama
Dziewczyny podziwiam Was za te cebule 🤣🤣 ja bym umarła taki refluks mi się włączył. Ja chociaż na codzień jestem mięsiarą i nie toleruje słodkich obiadów tak sobie jutro wymyśliłam naleśniki z bita śmietaną 😅 a dzisiaj popołudniu marzyłam o budyniu chociaż normalnie nie toleruje mleka a dziś nawet kawę z mlekiem piłam 😳 sama siebie nie poznaję
 
Do góry