reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Gratuluje wszystkich pozytywnych wizyt dzisiaj 😊
My dzisiaj mamy dzień lenia przed tv i sobie leżymy i nic nie robimy 😂 a jak Wam dzień minol?
Dzień lenia będę miała w weekend 😀 ja dziś mialam pobolewania brzucha w południe i straszne zmęczenie ale to pewnie po pracy też bo zaczynam o 4 rano 😪 a teraz przeszło i ogarnęłam trochę chatę, powera dostałam 😁
 
Dzień lenia będę miała w weekend 😀 ja dziś mialam pobolewania brzucha w południe i straszne zmęczenie ale to pewnie po pracy też bo zaczynam o 4 rano 😪 a teraz przeszło i ogarnęłam trochę chatę, powera dostałam 😁
mnie od wczoraj podbrzusze pobolewa,ale to delikatnie i pewnie dlatego,ze to termin mojej @ 😊
 
Dziewczyny a czy wasze piersi tez są takie różne? 😂 w sensie ze raz są nabite, bolące i duże a drugiego dnia są miękkie i bola tylko troszke?
Przy tych plamieniach jak przychodzi dzień ze robią się bardziej miękkie to świruje 🙄
Mam tak samo, wczoraj w dzień tak mnie bolały czułam jak rosną 😂a wieczorem już miękkie, dziś znów napięte i bolą coraz bardziej wraz z 6tym tygodniem
 
Dziewczyny a czy wasze piersi tez są takie różne? 😂 w sensie ze raz są nabite, bolące i duże a drugiego dnia są miękkie i bola tylko troszke?
Przy tych plamieniach jak przychodzi dzień ze robią się bardziej miękkie to świruje 🙄
Tak, tez już świrowałam jak jeden dzień nie bolały 😀ja szczególnie z rana mam niebolesne w ciągu dnia się rozkręca i tez miałam plamienia ale na razie od dwóch dni spokój🙏🏻
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, na kilka dni włączyłam sie z internetow i tylko co pewnien czas starałam się nadrobić wątek. U mnie chyba powoli zaczynają się objawy. Śpię po 12h i dalej zmęczona;)

Zastanawiam się nad badaniami prenatalnymi lekarka powiedziała dzis że samo usg to mało i powinnam robić od razu pappa. Czy wiecie coś na ten temat? Zawsze to trzeba robić i prywatnie?
 
reklama
Zawsze to lepiej jak mąż sprawdzi 😁
haha dokładnie 😂😂
Tez teraz nie wiem co robić bo wizytę nam dopiero 17.02 a wczoraj tak plamilam i zastanawiam się czy nie iść wcześniej.. z drugiej strony lekarka mowila żeby nie panikować ale nam kobietom w ciazy to chyba łatwo powiedzieć 😂
Widok bijącego serducha jednak uspokaja najbardziej na świecie
 
Do góry