reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Boże Dziewczyny,
Ale się źle czuje od wczoraj 😔 mam takie mdłości, że nie mogę się ruszyć... Nawet jak wstaje i zrobię kilka kroków to od razu mam odruch wymiotny 😭 ale wymiotów zero 😑 myślałam że w tym tygodniu mdłości powinny już powoli ustępować 🤦🏼‍♀️

Gratuluję dzisiejszych wizyt❤️
 
Boże Dziewczyny,
Ale się źle czuje od wczoraj 😔 mam takie mdłości, że nie mogę się ruszyć... Nawet jak wstaje i zrobię kilka kroków to od razu mam odruch wymiotny 😭 ale wymiotów zero 😑 myślałam że w tym tygodniu mdłości powinny już powoli ustępować 🤦🏼‍♀️

Gratuluję dzisiejszych wizyt❤️
Przybijam piątkę mnie też teraz zaczynają mdłości i odruch wymiotny łapać. U mnie mowienie wzmaga odruch wymiotny, ale jeszcze nie wymiotowalam. Dlatego ja was dzisiaj czytam ale leżę i umieram. Cieszę się za wasze pozytywne wieści z wizyt.
 
Przybijam piątkę mnie też teraz zaczynają mdłości i odruch wymiotny łapać. U mnie mowienie wzmaga odruch wymiotny, ale jeszcze nie wymiotowalam. Dlatego ja was dzisiaj czytam ale leżę i umieram. Cieszę się za wasze pozytywne wieści z wizyt.
Ja też większość dnia przeleżałam 🤷🏼‍♀️ oby jutro było już trochę lepiej 😭
 
Witam się z wszystkimi i ja. U nas termin na 18.09 wg @. 7 tygodni. W dzień @ zaczęłam plamić.. po 3 tygodniach zrobiłam test iiiii piękne dwie grube krechy [emoji3590]. Bardzo się boje bo jestem po promieniu 5 miesięcy [emoji17]. Jestem dobrej myśli, pierwsze USG za nami i już serduszko bije.. [emoji3059]

O to przybijam piątkę [emoji846]u mnie dziś 7+2 [emoji846]
Najważniejsze, że bije serduszko [emoji3531] teraz wszystko musi być ok [emoji846]
 
Byłam na wizycie w czwartek to już było widać i słychać i było ok. 114 uderzeń więc lekarka powiedziała, że jakoś musiało dopiero zacząć bić :).

Ooo, ja też w czwartek mam wizytę. Idę na 17. Na którą masz? To moja druga wizyta, pierwsza była 18.01 i biło już serducho ❤
Ja na 18.40 czasu angielskiego czyli w pl 19.40 🤗a który u Ciebie już tydzień?
 
reklama
Gratuluje wszystkich pozytywnych wizyt dzisiaj 😊
My dzisiaj mamy dzień lenia przed tv i sobie leżymy i nic nie robimy 😂 a jak Wam dzień minol?
 
Do góry