reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, był temat by zrobić wątek prywatny (?) Czy już takie coś mamy?
Ja mam juz liste dziewczyn ktore sie zglaszaly. Pisalam nawet z zalozycielka bb i powiedziala zeby sie chociaz 2 tyg jeszcze wstrzymac z watkiem prywatnym bo wiadomk jak to na poczatkach ciazy jest no i po czasie tez niektore nie wchodza juz wgl wiec bez sensu jak takie osoby beda na grupie co sie powiedzmy 2 razy odezwaly i juz na bb ich nie ma.

Co do grupy prywatnej potrzebuje jeszcze jednej moderatorki. Ktora zamierza regularnie wchodzic potem na watek prywatny. Ktos chetny?
 
reklama
Ja mam juz liste dziewczyn ktore sie zglaszaly. Pisalam nawet z zalozycielka bb i powiedziala zeby sie chociaz 2 tyg jeszcze wstrzymac z watkiem prywatnym bo wiadomk jak to na poczatkach ciazy jest no i po czasie tez niektore nie wchodza juz wgl wiec bez sensu jak takie osoby beda na grupie co sie powiedzmy 2 razy odezwaly i juz na bb ich nie ma.

Co do grupy prywatnej potrzebuje jeszcze jednej moderatorki. Ktora zamierza regularnie wchodzic potem na watek prywatny. Ktos chetny?
czy ja się zgłaszałam? Wydaje mi się ze pisałam wiadomość ale nie wiem czy dotarła 🤔🥺
 
dlatego ja czekam i po prenatalnych chce powiedzieć 😊
ja tak samo do dyrekcji oficjalnie pójdę dopiero po 12 tyg i rodzinie wcześniej nie mówimy, tutaj musiałam na osobności zgłosić żeby mi pomogła zwiększyć ilość dni zdalnych. Ona sama mówi że tak to trzeba zrobić żeby się nikt oficjalnie nie dowiedział do tego końca 1 trymestru.
 
Wszystko Oki mały ma prawie 2 cm ,serduszko bije ❤❤❤ termin pokrywa się z om nadal 🙃
IMAG1258.jpg
M
IMAG1259.jpg
 
dzień miałam stresujący poszłam na tą naszą rozmowę rekrutacyjną o której wcześniej pisałam. Do tego stresu dołożyłam sobie jeszcze rozmowę z jedną z przełożonych. Powiedziałam w jakiej jestem teraz sytuacji i że chciałabym zwiększyć ilość pracy zdalnej. Niby spoko ma to zachować dla siebie i zrobić co może żeby mi tą zdalną zwiększyć bez informowania całej ekipy. Ale rozmowa była dziwna. Usłyszałam żebym się nie nastawiała do 12 tygodnia że będzie dobrze bo może być różnie i że poronienia są bardzo powszechne bo dotykają ok 10% ciąż, a to bardzo dużo. I podczas rozmowy usłyszałam pytanie czy się staraliśmy? no nie powiem trochę mi to pojechało jak liściem po pysku. Chociaż cała rozmowa miała miły przebieg. I wiem zdaję sobie sprawę z ryzyka poronienia to jakoś tak niefajnie się poczułam 😟
Nie było to miłe za bardzo.... Nie wiem jaki ona miała w tym cel żeby coś takiego Ci mówić. Może sama miała przykre doświadczenie z poronieniem i teraz troszkę jest rozgoryczona...
 
Nie było to miłe za bardzo.... Nie wiem jaki ona miała w tym cel żeby coś takiego Ci mówić. Może sama miała przykre doświadczenie z poronieniem i teraz troszkę jest rozgoryczona...
tak powiedziała, że przechodziła to z pierwszą ciążą i się za szybko pochwaliła i później żałowała. No ale mogła ten tekst zatrzymać dla siebie. Tak samo jak pytanie czy się staraliśmy? eh jak widać są różni ludzie o różnej wrażliwości.
 
Ja mam juz liste dziewczyn ktore sie zglaszaly. Pisalam nawet z zalozycielka bb i powiedziala zeby sie chociaz 2 tyg jeszcze wstrzymac z watkiem prywatnym bo wiadomk jak to na poczatkach ciazy jest no i po czasie tez niektore nie wchodza juz wgl wiec bez sensu jak takie osoby beda na grupie co sie powiedzmy 2 razy odezwaly i juz na bb ich nie ma.

Co do grupy prywatnej potrzebuje jeszcze jednej moderatorki. Ktora zamierza regularnie wchodzic potem na watek prywatny. Ktos chetny?
Hmmm chyba się nie zgłaszam ale również jestem chętna na wątek prywatny 😉
 
reklama
Do góry