reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dobry wieczór dziewczyny po weekendzie offline :-)
Mam nadzieje ze wszystko u Was dobrze, u mnie plamien od 3 dni brak. Jutro idę robić badania wszelakie przeciwcialowe, w środę wizyta u gina i tak to się toczy :-)
Mega odpoczęłam w weekend, objawów zero (nie narzekam i wszystkim z nudnościami współczuje 🥺)
Buziaki!!!!!
 
Kochana meliska i do spania 😊Na spokojnie to może byc podraznienie może przez luteine jeżeli wprowaszasz do pochwowo albo nic groznego. Ze mnie krew się lała i to dwa razy i z maluszkiem było wszystko oki grunt że nie ma bóli przy tym plamieniu
Witaj, piszesz ze lała się z Ciebie krew i potem było ok?
Mi zaczęło się najpierw plamienie w niedzielę i idzie coraz gorzej, ciemna krew, dodatkowo boli podbrzusze, niby to czas kiedy miałabym okres.

:( od rana czytam całe internety dla pociechy zalana łzami bo nikłe mam nadzieję.
W środę pierwsze usg, jestem w 7t równo dziś, albo byłam :(
 
Witaj, piszesz ze lała się z Ciebie krew i potem było ok?
Mi zaczęło się najpierw plamienie w niedzielę i idzie coraz gorzej, ciemna krew, dodatkowo boli podbrzusze, niby to czas kiedy miałabym okres.

:( od rana czytam całe internety dla pociechy zalana łzami bo nikłe mam nadzieję.
W środę pierwsze usg, jestem w 7t równo dziś, albo byłam :(

Nie czytaj internetów. Przecież od zawsze wiadomo ze jak wpiszesz ból głowy to wyjdzie, że rak...
spokojnie wytrzymaj jutro do wizyty, ja miałam codzienne plamienie brązowe i tez lekki okresowy ból, nie można się nakręcać!!!!
Serio czytanie googli nie pomaga! Tylko spokój i opanowanie. Trzymaj się!
 
Witaj, piszesz ze lała się z Ciebie krew i potem było ok?
Mi zaczęło się najpierw plamienie w niedzielę i idzie coraz gorzej, ciemna krew, dodatkowo boli podbrzusze, niby to czas kiedy miałabym okres.

:( od rana czytam całe internety dla pociechy zalana łzami bo nikłe mam nadzieję.
W środę pierwsze usg, jestem w 7t równo dziś, albo byłam :(
Nie czytaj nic na internecie!! Spokojnie ! Jutro pójdziesz do lekarza i będzie dobrze❤️❤️❤️
 
reklama
Tak na pewno. Sprawdziłam nawet w karcie ciąży(według dokładnych wyliczeń to 6+3) No ale to już 7 tydzień.
Tylko dziwne jest to ze lekarz mówił mi ze wsystsko jest dobrze
Czytam.o tych plamieniach, poronieniach w tak późnym.tyg inaz poszłam melisy sobie zaparzyć na uspokojenie

Witaj, piszesz ze lała się z Ciebie krew i potem było ok?
Mi zaczęło się najpierw plamienie w niedzielę i idzie coraz gorzej, ciemna krew, dodatkowo boli podbrzusze, niby to czas kiedy miałabym okres.

:( od rana czytam całe internety dla pociechy zalana łzami bo nikłe mam nadzieję.
W środę pierwsze usg, jestem w 7t równo dziś, albo byłam :(
Tak bylo to krwawienie które trwało z 20min lało się tak że podpaski to zmieniałam co 5min a później po tym brazowe plamienie utrzymujące się dwa dni- to wszystko z nadżerki ale to dopiero potwierdził mój lekarz za drugim razem który wiedział że mam nadzerkę i skupil się na tym punkcie bo w szpitalu nie znaleźli przyczyny krwawienia 🤦‍♀️
 
Do góry