reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Moja znajoma robiła ten test kupiła na allegro za 120 zl iwyszły bzudry [emoji2356] napaliła się niepotrzebnie i wszystkim rozgadala ze bedzie córka a tu masz [emoji1787][emoji1787] ja wierze tylko w usg i w nifty
Tak samo jak ten chiński kalendarz płci [emoji1787][emoji1787] wg niego, moja córka miała być synkiem [emoji1787] teraz też mi chłopak wychodzi [emoji1787]
 
reklama
Poczytałam na szybko w necie i piszą po 10 tyg nawet 90% wiarygodny, ciekawe że wykrywa jakiś męski hormon w moczu
No naprawdę pierwsze słyszę o tym
Ja raczej na USG poczekam ale kto wie czy z ciekawości nie zrobię,
 
Hej, nadaje powizytwowo :)
Mamy pieknego, prawie centymetrowego Bobika z sercem jak dzwon [emoji176]. Według om 7+1 a według dziecka 6+6. Mój mąż uparł sie, ze chce chodzić na każde badanie. Dzis tez byl. Lekarz robil mi usg dopochwowe i znalazl pecherzyk a za chwilę powiedział, ze jest jeszcze jeden. Moj maz zrobil sie blady jak ściana i powiedział"co?!". A lekarz pytal czy to z ekscytacji czy z przerażenia :p. Powiedział, ze nie do konca jest pewien bo mam pełen pęcherz i padaja cienie. Po powrocie z usg potwierdził ciążę pojedynczą więc odetchnelismy :p. Do 13 tyg mam brać progesteron. Kolejna wizyta za 3 tyg. Zapytalam go wprost czy bylaby możliwość, ze na usg bede fo niego chodzila prywatnie a na nfz bede robila u niego badania (pracuje tez w gabinecie przy szpitalu.) Powiedział, ze nie ma problemu wiec spoko. :).
IMG_20210201_200802.jpeg
 
Hej, nadaje powizytwowo :)
Mamy pieknego, prawie centymetrowego Bobika z sercem jak dzwon
emoji176.png
. Według om 7+1 a według dziecka 6+6. Mój mąż uparł sie, ze chce chodzić na każde badanie. Dzis tez byl. Lekarz robil mi usg dopochwowe i znalazl pecherzyk a za chwilę powiedział, ze jest jeszcze jeden. Moj maz zrobil sie blady jak ściana i powiedział"co?!". A lekarz pytal czy to z ekscytacji czy z przerażenia :p. Powiedział, ze nie do konca jest pewien bo mam pełen pęcherz i padaja cienie. Po powrocie z usg potwierdził ciążę pojedynczą więc odetchnelismy :p. Do 13 tyg mam brać progesteron. Kolejna wizyta za 3 tyg. Zapytalam go wprost czy bylaby możliwość, ze na usg bede fo niego chodzila prywatnie a na nfz bede robila u niego badania (pracuje tez w gabinecie przy szpitalu.) Powiedział, ze nie ma problemu wiec spoko. :). Zobacz załącznik 1233530

Hej, nadaje powizytwowo :)
Mamy pieknego, prawie centymetrowego Bobika z sercem jak dzwon [emoji176]. Według om 7+1 a według dziecka 6+6. Mój mąż uparł sie, ze chce chodzić na każde badanie. Dzis tez byl. Lekarz robil mi usg dopochwowe i znalazl pecherzyk a za chwilę powiedział, ze jest jeszcze jeden. Moj maz zrobil sie blady jak ściana i powiedział"co?!". A lekarz pytal czy to z ekscytacji czy z przerażenia :p. Powiedział, ze nie do konca jest pewien bo mam pełen pęcherz i padaja cienie. Po powrocie z usg potwierdził ciążę pojedynczą więc odetchnelismy :p. Do 13 tyg mam brać progesteron. Kolejna wizyta za 3 tyg. Zapytalam go wprost czy bylaby możliwość, ze na usg bede fo niego chodzila prywatnie a na nfz bede robila u niego badania (pracuje tez w gabinecie przy szpitalu.) Powiedział, ze nie ma problemu wiec spoko. :). Zobacz załącznik 1233530
Gratulacje😃
Hmmm mnie dwa razy pytała czy chce mi się siku,ale mi się nie chciało🤔 ciekawe czy też nie widziała jakichś cieni 🤔
 
reklama
Święte słowa, ja tam też już trochę swobodniej podchodzę do tematu żywienia. Staram się jeść mądrze, ale się nie nakręcać. Zwracam uwagę czy produkty są pasteryzowane, sterylizowane (itp.) i jeśli coś lubię i mam na to ochotę to jem. Wiadomo, nie surowe mięso czy ryby. Dokładnie myje też warzywa i owoce, ale to zresztą jak zwykle. Jeśli mam ochotę zjeść kilka sztuk czipsów to zjem, przecież to nie codzienne śniadanie a jednorazowa zachcianka [emoji4]
No a czemu nie?ja oprócz mięsa surowego którego i tak nie jem zazwyczaj, staram się niczego sobie nie odmawiać. Nie popadajmy w paranoję. Jakbyśmy czytali cały czas 'internety' to by się okazało że niczego nie wolno;)
 
Do góry