reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Powiedzcie kiedy się wam zaczęły plamienia ja dziś jestem 7+2 i się zastanawiam czy mogę już liczyć że nie będzie czy wszystko przede mną ?
I w sumie sie zaczelo jak poszlam na wizyte do gin w 5+6. Jutro juz tydzien odkad plamie i tez mocniej. Lecz to takie brunatno uplawowe te plamienia
bierzesz luteinę czy duphaston? Ja biore luteinę 2x1 podochwowo i jak widać trochę pomogło ale nie całkowicie
Luteine 1raz bralam wieczorem tez dopochwowo a od jutra juz 3 razy mam brac.
 
reklama
Ja dowiedziałam się jaka płeć jakoś w 16tc. Ruchy czułam w pierwszej ciąży 16tc z córką w drugiej 13 tc zdaje się! To było cos:) ciekawe czy tak wcześnie poczuje i teraz..
Co. Do płci jeszcze to jest test z moczu który pokazuje jaka płeć. Koleżanka w uk robila i się sprawdziło faktycznie.
Jest dostępny w Polsce??? +
. Wow to już przegląd imiaon tutaj... 😁 Ale szczerze też już o tym myśleliśmy haha. Dziewczynka: Mathilde albo Vilde.
Chłopiec sondre :)
 
Hej dziewczyny :)
Byłam dziś na pierwszej wizycie i mam mieszane uczucia. Tzn. niedawno zmieniłam lekarza i teraz chodzę do takiego u którego robiłam w poprzednich ciążach USG genetyczne i połówkowe. I nie wiem czy to była dobra decyzja, że zmieniłam lekarza. Dziś jakoś ta wizyta mi się nie podobała, choć nie wiem do końca dlaczego, ale ostatnio jakoś czułam się na wizycie lepiej, dziś tak jakby na odczepnego tą wizytę przeprowadził, może miał gorszy dzień po prostu 🤷
Poza tym z om niby kończy mi się 7 tydzień, a moja ciąża wygląda na 6 i nie wiem co o tym myśleć. W prawdzie miałam ostatnio nieregularne cykle, ale wydaje mi się, że to duża rozbieżność i bardzo się martwię. Niestety nie pozostaje mi nic innego jak czekać 3 tygodnie na następną wizytę. Raczej przez następne kilka dni nie będę miała siły być aktywna na forum, totalnie jestem ostatnio w rozsypce. Trzymajcie się ciepło i zdrowo :)
 
Ja o imieniu nie myslalam i nie mysle. Najpierw chce poznac płeć. Licze tym razem na dziewczynke ale zobaczymy byle bylo zdrowe [emoji1320]
 
Ja dowiedziałam się jaka płeć jakoś w 16tc. Ruchy czułam w pierwszej ciąży 16tc z córką w drugiej 13 tc zdaje się! To było cos:) ciekawe czy tak wcześnie poczuje i teraz..
Co. Do płci jeszcze to jest test z moczu który pokazuje jaka płeć. Koleżanka w uk robila i się sprawdziło faktycznie.
Jest dostępny w Polsce??? +
. Wow to już przegląd imiaon tutaj... 😁 Ale szczerze też już o tym myśleliśmy haha. Dziewczynka: Mathilde albo Vilde.
Chłopiec sondre :)
W Polsce to NIFTY m. In pokazuje płeć kosztuje ok 2000tys i robi się go po 10tc
 
Ja dowiedziałam się jaka płeć jakoś w 16tc. Ruchy czułam w pierwszej ciąży 16tc z córką w drugiej 13 tc zdaje się! To było cos:) ciekawe czy tak wcześnie poczuje i teraz..
Co. Do płci jeszcze to jest test z moczu który pokazuje jaka płeć. Koleżanka w uk robila i się sprawdziło faktycznie.
Jest dostępny w Polsce??? +
. Wow to już przegląd imiaon tutaj... 😁 Ale szczerze też już o tym myśleliśmy haha. Dziewczynka: Mathilde albo Vilde.
Chłopiec sondre :)
Pewnie ze jest, kosztuje cos kolo 100zl, jak wyjdzie pomaranczowy kolor to dziewczynka,jak zielony to chlopak. Robi sie po 10 tyg.
 
Tak bylo to krwawienie które trwało z 20min lało się tak że podpaski to zmieniałam co 5min a później po tym brazowe plamienie utrzymujące się dwa dni- to wszystko z nadżerki ale to dopiero potwierdził mój lekarz za drugim razem który wiedział że mam nadzerkę i skupil się na tym punkcie bo w szpitalu nie znaleźli przyczyny krwawienia 🤦‍♀️
U mnie też nie ustalili przyczyny bo ponoć szyjka była cała w skrzepach i nic nie było widać 🤷🏼‍♀️ Może u Ciebie było wtedy podobnie 😊
 
reklama
I myślicie że ten test na płeć się sprawdza? Nie słyszałam nigdy o takim
Moja znajoma robiła ten test kupiła na allegro za 120 zl iwyszły bzudry 🤦‍♀️ napaliła się niepotrzebnie i wszystkim rozgadala ze bedzie córka a tu masz 🤣🤣 ja wierze tylko w usg i w nifty
 
Do góry