reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziwne jest to ze ja miałam tez podobne usg i lekarz już mówił ze bije lekko serce już . To
Możliwe żeby w ciałko zolte bilo
Serce ? Hmmm dziwne . To był 7tydzien
Wstawiam foto
No to ja miałam identyczny obraz, bo tamta fotkajest z netu, ale twoja jest identyczna jak moja, ale ja wtedy mialam 5+5 i mowil, ze jest pecherzyk i ciaza bardzo wczesna.
 
reklama
Hej :)
Czy to normalne,ze dzisiaj lekko cmi mi podbrzusze jak na @? Niby to jest mój termin @ jakbym w ciąży nie była,czy to może być tym spowodowane czy złe sobie tłumacze?
 
Dziewczyny, polecial jakby różowy śluz z domieszką krwi, a teraz dużo takich jakby brązowo-różowych brudów. Mam dupka 3x luteinę 2x acard, heparyne, euthyrox. Siedzę i płaczę. Moja 9 ciąża... jeśli to małe umrze, nigdy, nigdy więcej nie będę próbować zachodzić w ciążę. Na pogotowie nie mam co jechać bo i tak nic więcej nie dostanę. Jutro wizyta... mam nadzieję, że doczekam.
u mnie było czerwone plamienie i póki co się uspokoiło. Trzymam kciuki żeby było dobrze. Jutro wizyta więc staraj się teraz nie stresować.
 
Dziewczyny, polecial jakby różowy śluz z domieszką krwi, a teraz dużo takich jakby brązowo-różowych brudów. Mam dupka 3x luteinę 2x acard, heparyne, euthyrox. Siedzę i płaczę. Moja 9 ciąża... jeśli to małe umrze, nigdy, nigdy więcej nie będę próbować zachodzić w ciążę. Na pogotowie nie mam co jechać bo i tak nic więcej nie dostanę. Jutro wizyta... mam nadzieję, że doczekam.
Doczekasz :* a jutro przyniesiesz nam dobre wieści ❤️
 
Dziewczyny, polecial jakby różowy śluz z domieszką krwi, a teraz dużo takich jakby brązowo-różowych brudów. Mam dupka 3x luteinę 2x acard, heparyne, euthyrox. Siedzę i płaczę. Moja 9 ciąża... jeśli to małe umrze, nigdy, nigdy więcej nie będę próbować zachodzić w ciążę. Na pogotowie nie mam co jechać bo i tak nic więcej nie dostanę. Jutro wizyta... mam nadzieję, że doczekam.
Na pewno będzie dobrze! Jutro na wizycie usłyszysz same dobre wieści, a tymczasem lez i oszczędzaj się
 
Dziewczyny :)
Ja dziś 9+4 za dwa dni wizyta u gin. zeby podejrzeć co u maluszka :)
Czuje sie dobrze. Dziś miałam taki apetyt, że chyba zaraz pękne... tak sie objadłam 😅 . Z zachcianek - lody Kaktus mogę jeść w ilości nieskończonej 😂🤤 Badania prentalne juz umówione. Chciałabym już koniec 12 tygodnia żeby trochę odetchnąć - chociaż jak czytam czasem posty Waszych doświadczen to chyba nigdy nie przestane się martwić 🙃
 
Dziewczyny :)
Ja dziś 9+4 za dwa dni wizyta u gin. zeby podejrzeć co u maluszka :)
Czuje sie dobrze. Dziś miałam taki apetyt, że chyba zaraz pękne... tak sie objadłam 😅 . Z zachcianek - lody Kaktus mogę jeść w ilości nieskończonej 😂🤤 Badania prentalne juz umówione. Chciałabym już koniec 12 tygodnia żeby trochę odetchnąć - chociaż jak czytam czasem posty Waszych doświadczen to chyba nigdy nie przestane się martwić 🙃
Ja 9+3, kiedy masz prenatalne? Bo też w tym tygodniu będę się umawiać
 
reklama
Do góry