reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja tez dziś miałam zaparcia jak nigdy :( wcześniej biegunka a teraz za nic nie mogę się za przeproszeniem wysr*c [emoji21][emoji35]. I jeszcze jak już się zalatwilam to razem z krwią kupa tego parcia chyba[emoji1787]
Ja wczoraj ledwo co, a dzisiaj mimo picia, śliwek i innych znanych mi sposobów nic [emoji2959] jak [emoji90] nie było, tak nie ma [emoji2959]
 
reklama
Też kupiłam legginsy!! Wczoraj :) były u mnie pojedyncze i podwójne :) te dwie sztuki w pakiecie ciut droższe, wzięłam te pojedyncze na próbę i dzisiaj przechodziłam w nich cały dzień i są bardzo dobre :)
Idziemy do przodu ❤️
Też wzięłam te pojedyncze bo wydaje mi się, że są z grubszego materiału. Pewnie jakbym założyła te z dwupaku to i tyłek i kolana by świeciły :p
 
Dziękuje, pociesza mnie to, tylko dlaczego kazał mi brać duphaston? Nic nie powiedział tylko wypisał :/

Kochana ja w 5+5 widoczny tylko pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy teraz czeka mnie wizyta 2 lutego i zobaczymy czy coś więcej widać . 💁‍♀️ I ja z kolei biorę luteinę bo w dzień wizyty miałam brązowe plamienia 🙈
 

Załączniki

  • 177396E6-738A-4D56-B6C7-2D02C33D627C.jpeg
    177396E6-738A-4D56-B6C7-2D02C33D627C.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 49
Hahahaha no na to wychodiz [emoji1787] owocnie swietowalismy sylwestra i nowy rok [emoji1787]
Mi lekarz powiedział, że wg jego obliczeń to mamy Bożonarodzeniowy prezent od Mikolaja, bo obstawia zaplodnienie ok. 24-25 grudnia🎅. Ale żeśmy poświętowali w tym roku😊
No wlasnie, z racji ze bylam pierwszy raz tak wczesnie na usg (5+5) to powiedzcie mi co oznacza taka jakby bańka w pecherzyku? Dokladnie widzialam pecherzyk i w srodku taka bańka okrągła... u was to jakos inaczej wyglada...
Tak to mniej wiecej wygladalo, ale sam ten okragly babelek...nigdy nie uswiadczylam takiego widoku, zastanawiam sie czy jest ok...Zobacz załącznik 1233036
Bardzo ładny pęcherzyk żółtkowy. To dobry znak, bo najprawdopodobniej po 1-2 dniach pojawi się zarodek. Wygląda na to, że narazie wszytko rozwija się książkowo jak na ten etap ciąży. Myślę, że na najbliższej wizycie zobaczysz serduszko ✊✊✊
Tez bym tak chciała, ale z moimi rodzicami się to nie uda. Już trzy tygodnie było: "A ty nawet od taty papierosa nie chcesz?" (Nie palę od dłuższego czasu, ale u rodziców zawsze jednego brałam od taty). Ostatnio mieliśmy przyjechać na obiad - tydzień temu- dzwonię do mamy, że może pyzy z mięsem by zrobiła, a ona: "a co ty takie zachcianki masz?" Jak byliśmy, to wyciągałam brzuch na maksa, ale teraz mam taki biust i wzdęcia, że co weekend uczę na podyplomówce i ukrywam się 😂.
Chyba coś się domyślają i tylko czekają, aż powiesz. Moja najbliższą rodzina i szefowa już wie. Z resztą narazie poczekam, ale coś czuje, że do tego chociaż 12 tygodnia nie uda mi się tym razem ukryć w pracy, bo brzuch już wyskakuje, a ciężko cały czas chodzić w swetrach w biurze. Wolałabym narazie nie mówić, ale zobaczymy.
 
reklama
A powiedzcie mi te spodnie i legginsy ciążowe to się bierze ten rozmiar który się nosi normalnie czy jakiś większy z racji brzucha? ja jeszcze nie kupuję nic ciążowego bo w moich ciuchach daję radę, ale martwią mnie te wzdęcia i uciskające spodnie. Jeśli teraz będę musiała częściej w pracy się pojawiać to chyba pora zacząć szukać wygodnego dołu.
Ja kupiłam 2 pary - mój rozmiar i rozmiar większy na wszelki wypadek jakby mi jedzenie za mocno posmakowało... Generalnie jeśli urośnie tylko brzuch to obecny rozmiar będzie ok
 
Do góry