reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny mam dziś fatalny dzień handrę jak cholera już mojego męża okrzyczałam ale niewiem za co za nic. Martwię się wszystkim pierwszego syna rodziłam 12 lat temu było jakoś łatwiej a teraz to zaboli to zakłuje cieszę się że chociaż tu mogę się wyżalić. ♥️♥️♥️♥️♥️
 
reklama
Ja dwa dni po zrobieniu testu dostałam telefon z propozycją pracy, a tak długo czekałam na ten telefon. Nie pracuje juz 4 miesiące i mam dość siedzenia juz w domu. No ale przecież nie pojde w ciąży do pracy musiałam ściemniać że pracuje już. Dobrze ze ciągne l4 po ustaniu zatrudnienia, bo mam nadzieję, że ginekolog przedłuży na wizycie ;)
mi się umowa skończyła 15grudnia a 25 dowiedziałam się o ciąży też póki co ciągnę zwolnienie
 
Dziewczyny mam dziś fatalny dzień handrę jak cholera już mojego męża okrzyczałam ale niewiem za co za nic. Martwię się wszystkim pierwszego syna rodziłam 12 lat temu było jakoś łatwiej a teraz to zaboli to zakłuje cieszę się że chociaż tu mogę się wyżalić. [emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531][emoji3531]
My to tu doskonale rozumiemy :-) jak rodziłam córkę 14 lat temu, to bez tej calej wiedyz itp jakoś tka lżej było, a teraz to co zakłuje czy zaboli, czy nie daj boże więcej śluzu leci, to od rqzu panika.
 
reklama
Do góry