reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hajka :)Hejka :) pewnie ze pamiętamy :) ja tez ostatnio mniej aktywna tylko czytam ale pisze mało bo się kiepsko czuje i tez w nocy mam mega mdłości :( piersi nie bolą w dzień tylko w nocy jakby ktoś mi dołożył z 10kg do nich😅trzymaj się :*

Pamietacie mnie jeszcze? :) Zaglądam po kilku dniach. Zajęta dziećmi, praca, rozmyśleniami.. :D
Stworzyłyście 75 postów w międzyczasie-jestem w połowie.:)

W połowie tygodnia dostałam takich mdlosci i dopadła mnie sennos i zmęczenie. Drażnią mnie zapachy.. Nawet włosy mojego pachną jakos dziwnie. Ciężko jest😞 no i. W pracy ledwo daje radę. Nie wysypiam się nie mogę się ułożyć i mam. Mega mdlosci w nocy.
Szef zapytał się czy ok bo widzi że nie jestem w. Formie. Na razie siedzę cicho.
Ja wciąż przed J A K I M I K O L W I E K badaniami. W tym tygodniu zaczynam 8 tydzień to mogę powoli się umawiać.
Zabrałam dzieci na narty wczoraj no i jak się domyślacie nie pomogło czuje się jeszcze bardziej dobita.
Moje dzieciakinjezzce nie wiedzą. Fajnie było czytać reakcje waszych. U mnie pozytywnych ah ów i ochów raczej się nie spodziewam.
:p

Co do ciuchów ciążowych ja w swoich ciągle latam ale brzucha już nie wciągnę. Jest lekko wydęty. Raczej jak bym się porządnie nażarła.
Dziś dostałam 5 par spodni ciążowych za darmo więc jestem gotowa na z
Hej dziewczyny.
Pamietacie mnie jeszcze? :) Zaglądam po kilku dniach. Zajęta dziećmi, praca, rozmyśleniami.. :D
Stworzyłyście 75 postów w międzyczasie-jestem w połowie.:)

W połowie tygodnia dostałam takich mdlosci i dopadła mnie sennos i zmęczenie. Drażnią mnie zapachy.. Nawet włosy mojego pachną jakos dziwnie. Ciężko jest😞 no i. W pracy ledwo daje radę. Nie wysypiam się nie mogę się ułożyć i mam. Mega mdlosci w nocy.
Szef zapytał się czy ok bo widzi że nie jestem w. Formie. Na razie siedzę cicho.
Ja wciąż przed J A K I M I K O L W I E K badaniami. W tym tygodniu zaczynam 8 tydzień to mogę powoli się umawiać.
Zabrałam dzieci na narty wczoraj no i jak się domyślacie nie pomogło czuje się jeszcze bardziej dobita.
Moje dzieciakinjezzce nie wiedzą. Fajnie było czytać reakcje waszych. U mnie pozytywnych ah ów i ochów raczej się nie spodziewam.
:p

Co do ciuchów ciążowych ja w swoich ciągle latam ale brzucha już nie wciągnę. Jest lekko wydęty. Raczej jak bym się porządnie nażarła.
Dziś dostałam 5 par spodni ciążowych za darmo więc jestem gotowa na zmiany.
Hejka :) pewnie ze pamiętamy :) ja tez ostatnio mniej aktywna tylko czytam ale pisze mało bo się kiepsko czuje i tez w nocy mam mega mdłości :( piersi nie bolą w dzień tylko w nocy jakby ktoś mi dołożył z 10kg do nich😅trzymaj się :*
 
Nie r
U mnie wiedzą teściowie, moja mama i babcia :) reszta rodziny, jak i przyjaciele pewnie się dowiedzą po usg 1 trymestru więc po 25.02. Z zachcianek dziś ochota na mleko z cini minis🤷‍♀️ a jak sobie radzicie z tymi zaparciami? Mi śliwki średnio pomagają..
Nie radzę sobie. Mam wrażenie, że zaparcia ze mną zostaną na długo... nic nie działa.
 
Povhwalę się Wam :) nawiedziłam dzis Lidla i zakupiłam spodnie ciążowe i legginsy :D a to znaczy, że odrobinę się mniej boję. Dziś początek 10 tygodnia :) !
Też kupiłam legginsy!! Wczoraj :) były u mnie pojedyncze i podwójne :) te dwie sztuki w pakiecie ciut droższe, wzięłam te pojedyncze na próbę i dzisiaj przechodziłam w nich cały dzień i są bardzo dobre :)
Idziemy do przodu ❤️
 
A powiedzcie mi te spodnie i legginsy ciążowe to się bierze ten rozmiar który się nosi normalnie czy jakiś większy z racji brzucha? ja jeszcze nie kupuję nic ciążowego bo w moich ciuchach daję radę, ale martwią mnie te wzdęcia i uciskające spodnie. Jeśli teraz będę musiała częściej w pracy się pojawiać to chyba pora zacząć szukać wygodnego dołu.
 
reklama
Do góry