reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja myśle ze normalny rozmiar bo to przecież brzuch większy tylko :) ja dzisiaj założyłam legginsy bo tez spodnie jeansowe mnie uciskają
A powiedzcie mi te spodnie i legginsy ciążowe to się bierze ten rozmiar który się nosi normalnie czy jakiś większy z racji brzucha? ja jeszcze nie kupuję nic ciążowego bo w moich ciuchach daję radę, ale martwią mnie te wzdęcia i uciskające spodnie. Jeśli teraz będę musiała częściej w pracy się pojawiać to chyba pora zacząć szukać wygodnego dołu.
ze
 
reklama
Ja myśle ze normalny rozmiar bo to przecież brzuch większy tylko :) ja dzisiaj założyłam legginsy bo tez spodnie jeansowe mnie uciskają

ze
ja jeszcze dzisiaj widziałam patent na za ciasne spodnie ale jednocześnie za mały brzuch na ciążowe. Gumka recepturka zawinięta pętelką na dziurce i zaczepiana o guzik. W ten sposób robi się nieco więcej luzu w pasie. Póki co chyba ten patent będę testować.
 
W pracy wszyscy wiedzą a w rodzinie nikt [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ani po mojej stronie ani po męża [emoji23] powiemy jak będzie bezpiecznie [emoji854]
Hehe u nas tak samo. Nawet córka nie wie, mimo że od dwóch tygodni siedzė w domu. Też zamierzamy powiedzieć w bezpiecznym oktesie, jak już po prenatalnych będziemy. Albo na wielkanoc.
 
Pamiętaj o tym małym cudzie który masz w brzuszku :) :) :) staraj się zachować spokój :) może nie będzie tak strasznie :) oby szybko :) daj znać jak będzie po rozmowie [emoji3590]
Jasne, dam znać[emoji3531] postaram się zachowac spokój [emoji846]zobaczymy czy dobrze wyjdę na swojej szczerości bo generalnie to mogłabym jej nic nie mówić o ciąży i potem dopiero machnąc zwolnienie [emoji848]
 
Ja codziennie kupa jak ta lala. Piekę chleb na glutenie I otrebach owsianych bez mąki bo źle się czuję po normalnym. I zero zaparć. Dziewczyny na dietach bialkowych go też robia bo zapobiega zaparciom
 
reklama
Do góry