reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzień dobry😊 Ja miałam wczoraj kiepskie samopoczucie, cały dzień bolała mnie głowa, snułam się jakoś bez sensu, a mój 2.5latek tak dawał czadu, że ciężko było odpocząć 😅 Co do brzucha to ja już w tamtym tygodniu wyjęłam z szafy spodnie ciążowe 🙈 I tak jak w pierwszej ciąży wyczekiwałam brzuszka, ( a pojawił się około 18tc) tak teraz mi się nie spieszy, a tu szybciej zaczyna odstawać. Przynajmniej ciepło w plecy jak się tę gumę podciągnie 🤣 Planujecie kupować typowo ciążowe ciuchy? Ja mam spodnie z poprzedniej ciąży( i to meeega polecam 👌), jakieś bluzki, ale teraz mam plan spróbować skompletować sobie ubrania na ten czas z normalnych działów. Jakieś oversizowe bluzki, kiecki, spódnice, leginsy. Myślicie, że da radę? Bo jakoś te ciążowe i nie są najpiękniejsze i cena też wyższa 🙄 Miłego dnia dla Was 🥰 dziś ktoś ma wizytę?
Ja też tak miałam że do 18 tygodnia byłam prawie płaska co mnie irytowało bo chciałam chodzić z brzuszkiem. Miałam wtedy tylko jeansy ciążowe z h&m ale pół zimy chodziłam z brzuchem. Teraz będzie lato a ciuchów oversize jest pełno. Może obejdzie się bez typowo ciążowych. Choć jedne jeansy by się sprzydały.
 
reklama
Zaczelam się bardzo martwić po wczorajszej wizycie 😭 przecież w tym moim pęcherzyku prawie nic nie widać, a to już 5+5... 😭 i na dodatek lekarz mi zapisał duphaston, w sumie nie wiem czy te mała plamka to zarodek, czy pęcherzyk żółtkowy... byłam tak zestresowana ta wizyta, ze mało co zakodowałam 😳 dołączę jesscze raz zdjęcie, może któraś z Was się wypowie?
Może jest jeszcze za wcześnie :) może beta jest jeszcze mniejsza niż ta, od której coś widać na USG :) sprawdź dla spokoju wynik bety i poczekaj kilka dni :)
 
Zaczelam się bardzo martwić po wczorajszej wizycie [emoji24] przecież w tym moim pęcherzyku prawie nic nie widać, a to już 5+5... [emoji24] i na dodatek lekarz mi zapisał duphaston, w sumie nie wiem czy te mała plamka to zarodek, czy pęcherzyk żółtkowy... byłam tak zestresowana ta wizyta, ze mało co zakodowałam [emoji15] dołączę jesscze raz zdjęcie, może któraś z Was się wypowie?
Spokojnie kochana... Ja w 5+4 mialam identyczny widok, pęcherzyk i kropek w środku a gin mi powiedziala, że na tym etapie wszystko jest ok. Maluch jest teraz wielkości malutkiego ziarenka, więc jesli aparat do usg nie jest najnowszy, to za dużo nie wyłapie :-) głowa do góry, będzie dobrze.
 
Dziękuję Wam ♡ Dobrze że jest takie forum. Kto zrozumie lepiej niż kobiety w tym samym stanie tego samego czasu :)
A ma któraś termin na 21 wrzesień lub coś ok tego? :)
Ja i tak nie widziałam jeszcze zarodka nie wiem czy serduszko zabiło.
W grudniu siostra od narzeczonego poroniła w 7 tygodniu, była na czyszczeniu musi 3 miesiące odczekać do następnych starań. Dlatego jak u mnie będzie okej wszytsko to prędko jego rodzina sie nie dowie, nie chce robić przykrości :( Wszystko sie tak poskładało w jednym czasie prawie...
Ja według apki 23 wrzesień
 
Zawsze z tym problem tu był [emoji23] jak kiedyś suwaki ustawiałam, to kombinowałam okropnie żeby były widoczne. Mi tam osobiście wygodniej z apki korzystać jakoś tak, bo jak są posty do nadrobienia to nie zmieniam strony tylko posty lecą ciągiem jak przewijam :-) tylko że w apce jesl problem z istawienie suwaków.
No tak mi się też kojarzy, że zawsze dziewczyny o to dopytywały jak wstawić i czy widać w ogóle😁 Apkę też mam, ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić, a tam faktycznie nie ma tej możliwości. No trudno 😊 To nam pozostaje chyba czekać do zamkniętego wątku i do listy z terminem porodu 😄
 
Zaczelam się bardzo martwić po wczorajszej wizycie 😭 przecież w tym moim pęcherzyku prawie nic nie widać, a to już 5+5... 😭 i na dodatek lekarz mi zapisał duphaston, w sumie nie wiem czy te mała plamka to zarodek, czy pęcherzyk żółtkowy... byłam tak zestresowana ta wizyta, ze mało co zakodowałam 😳 dołączę jesscze raz zdjęcie, może któraś z Was się wypowie?
kochana w 5+2 u mnie było nawet mniejsze a tydzien pózniej był klocek juz! Spokojnie!!! :-))))
 
Dziewczyny ja niestety korzystam przez stronę,zalogowałam się pierwszy raz przez FB i zapomniałam że już skasowałam maila na którym miałam rejestrację 😒 jak ściągnę aplikacje to muszę chyba nowe konto miec
 
xnw49n73egozhz2u.png
 
reklama
Dziękuję ;) na prenatalne jestem umówiona na 12 marca ale dostałam skierowanie z nfz więc pewnie tylko te usg. Teraz niewiem czy robić te drugie dodatkowe, wy robicie dziewczyny? :)
Ja bede robic pappa.
Dzień dobry😊 Ja miałam wczoraj kiepskie samopoczucie, cały dzień bolała mnie głowa, snułam się jakoś bez sensu, a mój 2.5latek tak dawał czadu, że ciężko było odpocząć 😅 Co do brzucha to ja już w tamtym tygodniu wyjęłam z szafy spodnie ciążowe 🙈 I tak jak w pierwszej ciąży wyczekiwałam brzuszka, ( a pojawił się około 18tc) tak teraz mi się nie spieszy, a tu szybciej zaczyna odstawać. Przynajmniej ciepło w plecy jak się tę gumę podciągnie 🤣 Planujecie kupować typowo ciążowe ciuchy? Ja mam spodnie z poprzedniej ciąży( i to meeega polecam 👌), jakieś bluzki, ale teraz mam plan spróbować skompletować sobie ubrania na ten czas z normalnych działów. Jakieś oversizowe bluzki, kiecki, spódnice, leginsy. Myślicie, że da radę? Bo jakoś te ciążowe i nie są najpiękniejsze i cena też wyższa 🙄 Miłego dnia dla Was 🥰 dziś ktoś ma wizytę?
Ja kupie na pewno legginsy, bede szukać na vinted 😊
 
Do góry