reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam Was dziewczyny :) nie pisałam ostatnio, ale byłam trochę zestresowana. Pamiętacie o sytuacji mojej z dr x i y? Byłam wczoraj u x, powiedział, że musi pobrać posiew, żeby dowiedzieć się, czy coś nie jest poważniejszego, co może później 'zaprocentowac' np. wcześniejszym porodem czy nawet poronieniem :( lekarz y napisał mi, że jak nie ma objawów infekcji, to nic nie trzeba robić. Zobaczymy, czy faktycznie nic nie trzeba robić. Czekam na wynik posiewu :(
A wczoraj byliśmy u znajomych, koleżanka nas przywitała pięknym brzuszkiem, bo to już 22 tydzień u niej. Tak się miło na serduszku zrobiło, że im się udało, bo mieli mnóstwo przykrych przeżyć po drodze, zanim się udało. Chciałabym już mieć ten względny spokój po polowkowych ;)
 
reklama
Hej dziewczyny, nocka koszmar...nigdy wiecej takich snów 😔
Oczywiscie snila mi sie wizyta, ze zarodek mial kazda czesc ciala osobno i baba mi mowi ze za godzine poronie 😵
Potrm kolejny sen jak trzymam juz dzieciatko i mowie do pielegniarek ze jadnak ma wszystko na swoim miejscu...masakra 😶 potem jakies domy ogladalam, no misz masz totalny.

Ale juz od rana zjadlam moja zebre, czuje sie nawet nawet wiec jakos dzien zleci...na malowaniu 🥴
 
Ja w swojej naiwności mam nadzieję przejść całą ciaze w moich ubraniach. Nie wiem tylko jak ze spodniami bo najczęściej noszę spodnie i zapewne bez tego zakupu się nie obędzie. Ale latem chyba łatwiej się ubrać w luźne tuniki czy sukienki. Zastanawiam się od ktorego tygodnia powinnam już mieć w szafie takie spodnie ciążowe?
 
Dzień dobry😊 Ja miałam wczoraj kiepskie samopoczucie, cały dzień bolała mnie głowa, snułam się jakoś bez sensu, a mój 2.5latek tak dawał czadu, że ciężko było odpocząć 😅 Co do brzucha to ja już w tamtym tygodniu wyjęłam z szafy spodnie ciążowe 🙈 I tak jak w pierwszej ciąży wyczekiwałam brzuszka, ( a pojawił się około 18tc) tak teraz mi się nie spieszy, a tu szybciej zaczyna odstawać. Przynajmniej ciepło w plecy jak się tę gumę podciągnie 🤣 Planujecie kupować typowo ciążowe ciuchy? Ja mam spodnie z poprzedniej ciąży( i to meeega polecam 👌), jakieś bluzki, ale teraz mam plan spróbować skompletować sobie ubrania na ten czas z normalnych działów. Jakieś oversizowe bluzki, kiecki, spódnice, leginsy. Myślicie, że da radę? Bo jakoś te ciążowe i nie są najpiękniejsze i cena też wyższa 🙄 Miłego dnia dla Was 🥰 dziś ktoś ma wizytę?
Największy brzuszek będziemy mieć jak będzie gorąco. Więc jeśli chodzi o mnie to jeansy długie max 2 pary. Ja akurat z tych co lubią sukienki. A w lato są najwygodniejsze i najabrdziej przewiewne. Myślę, że spokojniej sukienki oversize można kupować. Potem po ciąży pasek na talie i można je wykorzystać jeszcze ;) Ja ogólnie mimo tego ze jestem szczupła lubię tego typu sukienki ;) Bluzek tak samo jest duzo oversize więc myślę ze spokojnie można się obyć bez typowo ciążowych ubrań :)
 
Ja na 18 mam termin , tak że 3 dni różnicy i serduszko bije. Moja szwagierka poroniła w 9 tyg i wyobraźcie sobie że lekarz pozwolił jej od razu się starać no i zaszła w następnym cyklu i ma piękną zdrową córkę. Ja byłam w szoku bo kilka lat temu jak poroniłam biochemiczną w 5 tyg to lekarz powiedział że jakbym chciała się starać to muszę pół roku odczekać 😱
Teraz już się odchodzi od czekania 3 miesiące po poronieniu ze staraniami. Ja sama poroniłam na początku listopada 2020. Miałam zabieg i lekarz w grudniu na wizycie kontrolnej powiedział, że wszystko jest ok i można się starać. I jak widać udało się od razu. Jestem jeszcze przed wizytą ale jestem dobrej myśli, że tym razem wszystko będzie ok :).
 
Dzisiaj powiedziałam 13 letniej córce o ciąży. Tej rozmowy bałam się chyba najbardziej, bo po bracie powiedziała, że go kocha, ale kategorycznie nie chce już więcej rodzeństwa😂. Zbierałam się cały dzień, a ona stwierdziła, że już dawno się domyśliła, bo znalazła opakowanie po teście, potem wytropiła, że nie używam podpasek, ani tamponów, jak skakała po łóżku to trzymałam ręce tak, żeby ochraniać brzuch, a w środę wróciłam z pracy, wzięłam prysznic i znikłam na 2 godziny więc pewnie byłam u lekarza. Masakra, a myślałam, że to takie nieświadome dziecko jeszcze😳. W weekend mówię rodzicom i teściom, bo zaraz bedzie widać u mnie.
Dziewczyny a która ma ostatnia pierwszą wizytę. Czy wszystkie mają już jasną sytuację? Pytam pod kątem ewentualnego wątku prywatnego.
Ja dopiero we wtorek mam pierwszą wizytę.
 
Dzień Dorby dziewczyny ♡ Wczoraj Wam pisałam że piłam ogólnie 3 kawy czarne dziennie. Po zrobieniu testu odstawiłam. Piłam inke. Smakowała jak rozpuszczalna ale przez cykorie ma wysoki indeks, taka byłam po niej głodna 🙈 Zamówiłam na allegro 3 kawy bezkofeinowe. Narazie otworzyłam niebieską i powiem Wam da się oszukać organizm 🤩
 

Załączniki

  • 20210130_094808.jpg
    20210130_094808.jpg
    233 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Ja w swojej naiwności mam nadzieję przejść całą ciaze w moich ubraniach. Nie wiem tylko jak ze spodniami bo najczęściej noszę spodnie i zapewne bez tego zakupu się nie obędzie. Ale latem chyba łatwiej się ubrać w luźne tuniki czy sukienki. Zastanawiam się od ktorego tygodnia powinnam już mieć w szafie takie spodnie ciążowe?
Ja poprzednio nosiłam legginsy ciazowe są mega wygodne.. No i tuniki i sukienki latem
 
Do góry