reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To ja mialam schizy ostatnio, jak mi pies wgramolił się pod koldrę i kolo brzucha zwinal wkulkę, jak na boku leżałam [emoji23] nie dość ze pod koldrą, to ten mały grzejnik przy brzuchu i już panika, że za mocno brzuch rozgrzeję. Wstyd przyznać ale go wygonilam spod koldry, to po tym caly dzien chodził na mnie obrażony [emoji23]
Ojej 😂😂biedna psinka
 
reklama
To ja mialam schizy ostatnio, jak mi pies wgramolił się pod koldrę i kolo brzucha zwinal wkulkę, jak na boku leżałam [emoji23] nie dość ze pod koldrą, to ten mały grzejnik przy brzuchu i już panika, że za mocno brzuch rozgrzeję. Wstyd przyznać ale go wygonilam spod koldry, to po tym caly dzien chodził na mnie obrażony [emoji23]
Mój pies tak codziennie ze mną śpi. Warczy i grzebie łapką puki go nie wpuszczę pod kołdrę 😂
 
O to ładnie, życzę dużo motywacji [emoji123]ja ważę 59kg teraz i 26lat rocznikowo. Siostry mi mówią że po pierwszym dziecku szybko się dochodzi do sobie bo młoda jestem [emoji848]zobaczymy co będzie [emoji849][emoji86]
Ja urodzilam córkę majac 19 lat i 11 miesięcy, i w sumie po miesiący juz sie w rzeczy sprzed ciąży wbijałam więc coś musi w tym być :-) teraz pewnie będzie trudniej, ale podołam [emoji123]
 
Mysle że to nie wpłynęło na malucha, skoro chwilę to trwało.
A skoro temat o przegrzewaniu organizmu to czy prysznic taki nie gorący ale dosc ciepła woda może zaszkodzić?
Jestem wiecznym zmarzluchem i kocham wrzatek 😂zawsze się tak rozgrzewam. już tego nie robię ale w letniej wodzie to nie umiem się umyć i taka ciepła używam. Jak myslicie? A czy np jak jest mi gorąco w nocy pod kaldra to też jest przegrzanie organizmu?
Dzięki :) uspokilas mnie!

Mam to samo, uwielbiam ciepłą wodę, ale teraz pilnuje się żeby biorąc prysznic nie przekraczać max 37,5 -38 stopni - dla mnie to nie jest ciepła woda 😆 przed ciaza potrafiłam się kąpać w 42 stopniach i było mi super, a w łazience później sauna 😁
 
reklama
Do góry