reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny 🙂 ja mam dziś pierwszą wizytę ale nie mam dobrych przeczuć. Pewnie przez to, że nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży oprócz braku miesiączki i lekkiego bólu piersi. Mimo wszystko trzymajcie kciuki 😉
U mnie z dziewczynami pierwsze objawy poczułam pod koniec pierwszego trymestru;) a teraz od samego początku je czuję.. Każda ciąża jest inna 🙃
 
Ja miałam już pierwszą wizytę we wtorek 26.01 - zabolał mnie bardzo brzuch i pojechałam sprawdzić. Na USG nie było żadnych patologii, p. doktor znalazła już pęcherzyk 2mm. ładne ciałko żółte. Powiedziała, że na tym etepie jest wszystko adekwatne do bardzo wczesnej ciąży i kazała czekać :) brać suplement dla pierwszego trymestru, 3x1 magnez z b6 i zwiększyć letrox bo mam hashimoto :) następna wizyta 15.02. Nie wiem jak ja się doczekam :)
Ja wizytę mam jutro ze względu na leki i potem tez 15.02 😃 mam nadzieje ze chociaż pęcherzyk będzie widoczny
Daj znać później jaka beta Ci dziś wyszła,jestem ciekawa ☺️
 
Dzień dobry dziewczyny. Wczoraj już nie pisałam bo wróciłam późno i głowę myślałam ze mi rozsadzi. Z ciąża wszystko w porządku. Wg apki 7+0 wg usg 6+6 wiec super No i oczywiście widziałam serduszko, lekarz nie chciał puszczać bo mówi ze nie będziemy malucha stresować. Zrobił przy okazji usg piersi wiec cieszę się bo dawno nie mialam a teraz w sumie najlepszy moment. Mam pytanie, czy Wasi lekarze założyli Wam już karty ciąży? Pierwszy raz byłam u tego lekarza i póki co nie założył. Następna wizyta za 2 tyg . Miłego dzionka
Mi też nie założył tylko dał skierowanue na badania i z wynikami mam przed następną wizytą wejść do położnej w rejestracji, żeby założyła kartę i od razu je wpisała. Zależy pewnie od lekarza.
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 trzymam kciuki za wszystkie wizytujące ✊ ja dziś nie mogłam spać, strasznie bolal mnie nadgarstek (mam problemy z nadgarstki, tworzą mi się gangliony) zwykle brałam przeciwbólowe ale w tej sytuacji wykluczone. Dodatkowo nad ranem jak wstawałam na siusiu strasznie zabolał mnie brzuch, nie wiem czy może zrobiłam zbyt gwałtowny ruch, czy napielam mięśnie nie mam pojęcia. Poki co czuje lekkie kłucie, oprócz bolących piersi brak jakichkolwiek objawów. Wizyta w środę.
Można zapytać jak sobie radzisz z ganglionami? Masz jakiś sposób? Mężowi jeden sie zrobił ale ewidentnie po nadwyrezeniu, myśleliśmy że z czasem się wchłonie ale ani myśli🙄
 
reklama
Ja wizytę mam jutro ze względu na leki i potem tez 15.02 😃 mam nadzieje ze chociaż pęcherzyk będzie widoczny
Daj znać później jaka beta Ci dziś wyszła,jestem ciekawa ☺️
To czeka nas wspólne oczekiwanie :) dam, dam, mam nadzieję, że szybko będzie wynik bety, bo siedzę jak na szpilkach :p
Czyli Ty też pewnie będziesz bardziej październikowa wg. terminu niż wrześniowa :)
 
Do góry