reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry 🤗 powodzenia na wizytach dziewczyny.
Ja się obudziłam z taaaakim bólem głowy, że ledwo oczy otwieram 😣 Macie jakieś sposoby, żeby to ustąpiło? Paracetamol to ostateczność dla mnie. O mdłościach nie wspominam nawet bo już jestem mega głodna, a jednocześnie mam odruch wymiotny jak pomyślę o jedzeniu🤢 No taki średni ten piąteczek od rana...
 
Dzień dobry wszystkim. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Dziewczyny, przepraszam, że wczoraj zamilkłam, ale czułam się jakbym dostała młotem w głowę. Po prostu horror jaki przeżywałam jakby wrócił. Przemyślałam sobie to wszystko i mam kilka wyjaśnień całej sytuacji. Dzwonili do mnie z przychodni mówiąc, że igm wskazuje na świeże zakażenie (ponoć norma jest do 0,5, a ja mam ponad 1,3), ale nie podano mi igg (dowiem się dopiero na wizycie we wtorek). Niemożliwe jest ponowne przechodzenie choroby, skoro całą poprzednią ciążę się leczyłam właśnie na to g... W poniedziałek zrobię awidność i myślę, że albo jest to pomyłka w laboratorium, albo nie wytworzyłam przeciwciał. Trzymajcie proszę kciuki...
Trzymam kciuki cały czas, to się musi wyjaśnić, a Ty urodzisz zdrowego, ślicznego dzidziusia ❤️
A myślałaś może nad tym skąd mogłabyś się zarazić toksoplazmozą? Czy zjadłaś surowe mięso, brudne warzywa albo miałaś kontakt z kupą chorego kota? Może to tylko stresująca pomyłka...
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 trzymam kciuki za wszystkie wizytujące ✊ ja dziś nie mogłam spać, strasznie bolal mnie nadgarstek (mam problemy z nadgarstki, tworzą mi się gangliony) zwykle brałam przeciwbólowe ale w tej sytuacji wykluczone. Dodatkowo nad ranem jak wstawałam na siusiu strasznie zabolał mnie brzuch, nie wiem czy może zrobiłam zbyt gwałtowny ruch, czy napielam mięśnie nie mam pojęcia. Poki co czuje lekkie kłucie, oprócz bolących piersi brak jakichkolwiek objawów. Wizyta w środę.
 
Drugą wizytę mam 8lutego i wtedy założy mi kartę ciąży:)
Dzień dobry dziewczyny. Wczoraj już nie pisałam bo wróciłam późno i głowę myślałam ze mi rozsadzi. Z ciąża wszystko w porządku. Wg apki 7+0 wg usg 6+6 wiec super No i oczywiście widziałam serduszko, lekarz nie chciał puszczać bo mówi ze nie będziemy malucha stresować. Zrobił przy okazji usg piersi wiec cieszę się bo dawno nie mialam a teraz w sumie najlepszy moment. Mam pytanie, czy Wasi lekarze założyli Wam już karty ciąży? Pierwszy raz byłam u tego lekarza i póki co nie założył. Następna wizyta za 2 tyg . Miłego dzionka
 
Dzień dobry 🤗 powodzenia na wizytach dziewczyny.
Ja się obudziłam z taaaakim bólem głowy, że ledwo oczy otwieram 😣 Macie jakieś sposoby, żeby to ustąpiło? Paracetamol to ostateczność dla mnie. O mdłościach nie wspominam nawet bo już jestem mega głodna, a jednocześnie mam odruch wymiotny jak pomyślę o jedzeniu🤢 No taki średni ten piąteczek od rana...
pij wodę, może to z odwodnienia ? Lekki masaż skroni mi czasem pomaga, no i drzemka jeśli masz możliwość. A najlepiej żebyś coś drobnego tez zjadła.
 
reklama
Jednak będzie jedynak! ;) ale mam drugie jajko, które jest puste, wiec oby znikło, bo mogę plamić czy krwawić :(
Poza tym usłyszałam serduszko, wszystko się zgadza, prawdopodobny termin 9/10.09❤️
uslyszalam serduszko!
wszystko jak na załączonym zdjęciu :)
Wiec mamy 8 tydzień! Następna wizyta za trzy tygodnie 😅
Oja ale pięknie ❤️
 
Do góry