reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny mam pytanko ponieważ miałam nieregularny cykl przed zajściem z ciąże i chciałam sobie obliczyć datę porodu kalkulatorem internetowym ale kompletnie nie wiem jaka podać długość cyklu 😀 w poniedziałek mam wizytę u lekarza ale tak dla siebie już chciałam sobie policzyć
A wiesz mniej wiecej kiedy byal owu? Albo w jakim przedziale byly Twoje cykle? Czy calkowicie nieregularne? Jesli nie monitorowalas cyklu to niestety trzeba poczekac na usg, bo tak to troche wróżenie z fusów :)
 
reklama
Ja ogólnie zawsze bardzo lubiłam słodycze. Teraz nie mogę iść jeść. Robi mi się niedobrze na samą myśl. Ale coca-cola pomimo że taka słodka pomaga mi na mdłości. Oczywiscie staram sie nie przesadzać bo to sam cukier[emoji6]
Ja na banany i kiwi się przerzuciłam, sporo tego zjadam. Ale nie mogę pikantnego jeść, bo zwykle łagodne chilli pali mnie w gębie już na sam widok [emoji1787]
 
Łączę się... Mam dokładnie tak samo. Kłuję starsznie, w sumie rano jak się ponosiłam z łóżka i napięłam mięśnie to tak mnie zaczęło boleć podbrzusze i od tamtej pory takie dziwne kłucie.

Miałam tak wczoraj, dzisiaj już przeszło 😊 wszystko będzie dobrze!

Mnie za to dwa dni w krzyżu bolalo, a dzisiaj spokój :-)
Może magnez powinnam brać w większej dawce co? Bo do przedwczoraj brałam po jednej tabletce i nie było aż tak,ale mi się skonczyl 🙄 stwierdziłam że w tych witaminach dla 1 trymestru jest i to wystarczy ale chyba nie 🙄 w poprzednich ciazach brałam aspargin..
 
reklama
Do góry