reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny jak chodzi o spanie to u mnie rewelacja,ja od lat cierpię na bezsenność,oczywiście nieleczona (głupia ja)a teraz bite 8 godzin nie wiem że świat istnieje 😁 jest to dla mnie coś niesamowitego,nierealnego, wieczorem zasypiam po 3 min i budzę się rano dzięki budzikowi i nie wiem co się dzieje 😳bo patrzę a tu trzeba wstać 😳
Normalnie albo nie spałam albo budziłam się po 20 razy ,no szok
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji846] jak się spało? Bo ja dziś w miare dobrze spałam. Dziś zgodnie z zaleceniami lekarza mam dzień lenia i mam zamiar trochę poleżeć. Teściowa przyjechała do pomocy więc zajmuje się synkiem. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Obyście przyniosły same dobre wiadomości [emoji846][emoji846][emoji8]
Ja aż za dobrze spalam. Dopiero wstaję, wczesniej jedynie pobudna na przebudzenie mlodej i wyjscie z psem, dzisiaj wyjątkowo bez mdłości :-)
 
Cześć dziewczyny [emoji846] ja mam dziś pierwszą wizytę ale nie mam dobrych przeczuć. Pewnie przez to, że nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży oprócz braku miesiączki i lekkiego bólu piersi. Mimo wszystko trzymajcie kciuki [emoji6]
To się ciesz :-) nie zawsze brak objawów jest z) y, może akurat należysz do tego grona szczęściar co bezobjawowo ciążę przechodzą :-)
 
To czeka nas wspólne oczekiwanie :) dam, dam, mam nadzieję, że szybko będzie wynik bety, bo siedzę jak na szpilkach :p
Czyli Ty też pewnie będziesz bardziej październikowa wg. terminu niż wrześniowa :)
Tez mi się tak wydaje bo cykle nieregularne i owu była chyba opóźniona 😃 ja tez boje się zawsze o tą bete ale jeśli lekarz jutro nie zleci to nie robie kolejnej bo to nie potrzebny stres
 
Tez mi się tak wydaje bo cykle nieregularne i owu była chyba opóźniona 😃 ja tez boje się zawsze o tą bete ale jeśli lekarz jutro nie zleci to nie robie kolejnej bo to nie potrzebny stres
Ja byłam na duphastonie, na 90% owu była ok. 11 stycznia, dodatkowo robiłam testy owulacyjne. Mi tę trzecią zlecił lekarz, dzisiejszą sama z siebie, dla uspokojenia :)
 
Mnie ostatn8o straszn8e do coli ciągnie, a wcześniej jej nie lubiłam pić
Ja ogólnie zawsze bardzo lubiłam słodycze. Teraz nie mogę iść jeść. Robi mi się niedobrze na samą myśl. Ale coca-cola pomimo że taka słodka pomaga mi na mdłości. Oczywiscie staram sie nie przesadzać bo to sam cukier😉
 
Można zapytać jak sobie radzisz z ganglionami? Masz jakiś sposób? Mężowi jeden sie zrobił ale ewidentnie po nadwyrezeniu, myśleliśmy że z czasem się wchłonie ale ani myśli🙄
Nie radze sobie wcale. O ile przed ciążą jak czułam już dyskomfort to brałam przeciwbólowe, przeciwzapalne, smarowałam maściami i usztywniałam bandażem żeby nadgarstek był sztywny. Byłam u lekarza wiele razy. Bo jest to dyskomfort ogromny. To za każdym razem mi go wciskał i po kilku dniach się wchłaniał. Jak miałam już zaawansowany to miałam skierowanie na usunięcie. Z tym że mimo że będzie usunięty to on i tak powróci. Nie usunęłam brałam przeciwzaplane i było ok. Ale dzisiaj to myślałam że będę wyła z bólu 🤦‍♀️
 
Dziewczyny mam pytanko ponieważ miałam nieregularny cykl przed zajściem z ciąże i chciałam sobie obliczyć datę porodu kalkulatorem internetowym ale kompletnie nie wiem jaka podać długość cyklu 😀 w poniedziałek mam wizytę u lekarza ale tak dla siebie już chciałam sobie policzyć
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko ponieważ miałam nieregularny cykl przed zajściem z ciąże i chciałam sobie obliczyć datę porodu kalkulatorem internetowym ale kompletnie nie wiem jaka podać długość cyklu 😀 w poniedziałek mam wizytę u lekarza ale tak dla siebie już chciałam sobie policzyć
Polecam pobrać aplikacje ciąża + tam się wpisuje wszystkie dane ostanią miesiączką, długoś i automatycznie wylicza termin porodu.
 
Do góry