reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Niektórzy lekarze nie zakładają tak wcześnie karty. W pierwszej ciąży byłam na pierwszej wizycie jakoś w 7 tyg i lekarz sam mi powiedział że na następnej bo różnie może być a kobieta bardziej przeżywa stratę jak już ma.w.rece kartę ciazy
 
A ja tak się chwaliłam ciagle brakiem objawów a od 2 dni mam takie mdłości ze dramat jakiś 🤢🤢🤢🤢macie jakieś sposoby?:)
Polecam coś słodkiego gazowanego typu sprite albo cola (tylko nie za dużo). Jedz bardzo często i w małych ilościach. I zaraz po przebudzeniu też sobie zjedz coś lekkiego 😊 to pomaga!
 
Witam was w piątkowy poranek :)
Ja dziś dla własnego spokoju poszłam sprawdzić betę, mam nadzieję, że dalej będzie ładnie przyrastać :)
pierwsza 22.01 - 15,01
druga 25.01 - 141
trzecia 27.01 - 317

To moja pierwsza ciąża i stresuję się żeby wszystko było ok :)
Widzę ze jedziemy prawie na tym samym wózku 😃
21.01-14,4
23.01-44,6
25.01-123
28.01-357
Kiedy masz pierwsza wizytę?
 
Niektórzy lekarze nie zakładają tak wcześnie karty. W pierwszej ciąży byłam na pierwszej wizycie jakoś w 7 tyg i lekarz sam mi powiedział że na następnej bo różnie może być a kobieta bardziej przeżywa stratę jak już ma.w.rece kartę ciazy
Lata temu bylo tak, ze na pierwszej wizycie nawet usg nie robili jak kobieta przyszla za wczesniej...dawali skierowanie na usg ok 10-12 tyg i wtedy zakladali karte, to jednak bylo dobre....
 
Hej dziewczyny [emoji846] jak się spało? Bo ja dziś w miare dobrze spałam. Dziś zgodnie z zaleceniami lekarza mam dzień lenia i mam zamiar trochę poleżeć. Teściowa przyjechała do pomocy więc zajmuje się synkiem. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Obyście przyniosły same dobre wiadomości [emoji846][emoji846][emoji8]
 
reklama
Widzę ze jedziemy prawie na tym samym wózku 😃
21.01-14,4
23.01-44,6
25.01-123
28.01-357
Kiedy masz pierwsza wizytę?
Ja miałam już pierwszą wizytę we wtorek 26.01 - zabolał mnie bardzo brzuch i pojechałam sprawdzić. Na USG nie było żadnych patologii, p. doktor znalazła już pęcherzyk 2mm. ładne ciałko żółte. Powiedziała, że na tym etepie jest wszystko adekwatne do bardzo wczesnej ciąży i kazała czekać :) brać suplement dla pierwszego trymestru, 3x1 magnez z b6 i zwiększyć letrox bo mam hashimoto :) następna wizyta 15.02. Nie wiem jak ja się doczekam :)
 
Do góry