reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny! Powodzenia wszystkim które mają dziś wizyty. Trzymam kciuki za same dobre wiadomości ✊✊ ✊
Ja mam jutro o 14 pierwszą wizytę (5+6) i oczywiście już się stresuje. Kto jeszcze ma jutro?
U mniez objawów tylko brak apetytu, lekkie mdłości z samego rana.
Miłego dnia dla Was😁
Powodzenia, ja dopiero w srode, ale juz chce uslyszec serduszko i byc spokojna, bylam w 5 tyg i 5 dni, ale byl tylko piekny okragly pecherzyk. Przez weekend malujemy, to może szybko zleci 😆
 
reklama
Cześć dziewczyny! Powodzenia wszystkim które mają dziś wizyty. Trzymam kciuki za same dobre wiadomości ✊✊ ✊
Ja mam jutro o 14 pierwszą wizytę (5+6) i oczywiście już się stresuje. Kto jeszcze ma jutro?
U mniez objawów tylko brak apetytu, lekkie mdłości z samego rana.
Miłego dnia dla Was😁
Ja mam jutro około 9, ale wg polskkiego czasu to jakaś 2 w nocy u Was 😅
Generalnie wg owulacji będzie 8+1, liczę, ze w końcu usłyszę serduszko i się okaże, czy ten drugi pęcherzyk ma w środku zarodek czy jednak rozwinął się jeden 😅 trochę się stresuje... bliźniaki czy tez nie 😂
 
Ja mam jutro około 9, ale wg polskkiego czasu to jakaś 2 w nocy u Was 😅
Generalnie wg owulacji będzie 8+1, liczę, ze w końcu usłyszę serduszko i się okaże, czy ten drugi pęcherzyk ma w środku zarodek czy jednak rozwinął się jeden 😅 trochę się stresuje... bliźniaki czy tez nie 😂
Ja mam jakiegoś fioła na punkcie bliźniaków 😀 co jestem w ciąży to mi się marzą 😀
 
Powodzenia, ja dopiero w srode, ale juz chce uslyszec serduszko i byc spokojna, bylam w 5 tyg i 5 dni, ale byl tylko piekny okragly pecherzyk. Przez weekend malujemy, to może szybko zleci 😆
Ciekawe co u mnie będzie widać na tym etapie😉 Mi też się strasznie ciągnie. Czekam na tą wizytę 1,5 tygodnia od ostatniej bety. Dobrze że to już jutro🙂
A Ty uważaj przy tym malowaniu na siebie!
 
Ja mam jutro około 9, ale wg polskkiego czasu to jakaś 2 w nocy u Was 😅
Generalnie wg owulacji będzie 8+1, liczę, ze w końcu usłyszę serduszko i się okaże, czy ten drugi pęcherzyk ma w środku zarodek czy jednak rozwinął się jeden 😅 trochę się stresuje... bliźniaki czy tez nie 😂
Czekamy na dobre wiadomości✊✊ Mój mąż marzy o blizniakach. Ja sobie jakoś nie wyobrażam ale nigdy nie wiadomo😉 Trzeba być przygotowanym na wszystko😁
 
Dziewczyny wczoraj zapisywalam się na prenatalne i moja lekarka kazała się umowic na USG, nic nie wspomniała o krwi czyli o teście Pappa. Pani w rejestracji wręcz na mnie nakrzyczała ze kobiety najpierw robią krew i potem z wynikiem idą na usg i to jest PAPPA i ze inaczej samo USG nie ma sensu!

Czy wy już się zapisywalyscie? Mam wizytę u lekarza 17.02 a prenatalne 25.02 wiec zdążę w razie czego dopytać lekarza ale może wypowiedzcie się co wy sądzicie na temat Pappa? Bedziecie robić?
 
Dziewczyny, wszystko jasne! 😂
 

Załączniki

  • IMG_0972.jpg
    IMG_0972.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 67
Czekamy na dobre wiadomości✊✊ Mój mąż marzy o blizniakach. Ja sobie jakoś nie wyobrażam ale nigdy nie wiadomo😉 Trzeba być przygotowanym na wszystko😁
Haha facetom to łatwo tak mówić, ale to my przechodzimy fizycznie ciąże i przy bliźniakach jest mnóstwo pracy😅 ale będę szczęśliwa po prostu jak się okaże, ze wszytsko pięknie się rozwija :)
 
reklama
Słyszałam serduszko! ❤️
musialam trochę przyspieszyć wizytę z powodu wyjazdu, byłam dziś o 11 :)
Wszystko w normie, ciąża o 3 dni młodsza wg usg niż z apki, wg usg 7+1 :) maluszek ma 1 cm :)
Glukoza, TSH w normie, na kolejna wizytę za 2 tyg mam zrobić więcej badań ale na razie wszystko w porządku :)
 
Do góry