reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Oczywiscie, możemy nie pisać. Ale akurat ta zmiana, w tym momencie, dotyka bezpośrednio nas, chyba bardziej niż jakąkolwiek inną grupę kobiet w Polsce.
Owszem i ja osobiscie sama sie wsciekam w domu przed tv i w rozmowach M, nie potrzebne mi to jeszcze tutaj...a niestety przy obecnej władzy, niczego nie zmienia tłumy na ulicy 😒 przykre, ale prawdziwe.
 
reklama
No tak, jeszcze obrazimy ich uczucia. Może jestem złośliwa, ale dzięki takim postawom mamy to co mamy. Ja się w takim razie wyłączam, bo nie za bardzo mnie interesuje, co będziecie jadły na obiad.
No i widzisz , o to chodzi, o niepotrzebne spory o złości, ja nie mam ochoty sie denerwowac w ciazy, chcecie to krzyczcie tu na forum i podnoscie sobie cisnienie.
 
Ja mam problemy z myciem zębów, zwłaszcza jak je płuczę mam okropny odruch wymiotny... jak dla mnie mycie zębów to wieczorny dramat 😅

Pozwolę sobie ponowić pytanie, bo chyba zginęło gdzieś w gąszczu innych😅 czy macie może problem z bólem piesi, ale takim kłującym? Ja generalnie nie narzekam na ból piersi jako tako (co swego czasu było moja obawa, ale chyba taka moja natura w tej ciąży). Teraz zaczynaja pobolewac, ale właśnie bardziej kłuć.
jak to jest u Was?

Ja mam problemy z myciem zębów, zwłaszcza jak je płuczę mam okropny odruch wymiotny... jak dla mnie mycie zębów to wieczorny dramat 😅

Pozwolę sobie ponowić pytanie, bo chyba zginęło gdzieś w gąszczu innych😅 czy macie może problem z bólem piesi, ale takim kłującym? Ja generalnie nie narzekam na ból piersi jako tako (co swego czasu było moja obawa, ale chyba taka moja natura w tej ciąży). Teraz zaczynaja pobolewac, ale właśnie bardziej kłuć.
jak to jest u Was? :)
Mnie jakoś nie bola specjalnie ale są nabrzmiałe i czuje sutki przy dotykaniu i mam takie jakby guzki pod piersiami lub z boku 🤔czy to te kanaliki się rozszerzają?
 
Ja dziś na 11 się wybieram ale tylko 6h to szybko zleci 🤗mam stojąca pracę zobaczymy jak będzie dalej ale planuje pracować co najmniej do końca 🙉w UK nie uznają L4 jak nic nie dolega poważnego.
 
Ja dziś na 11 się wybieram ale tylko 6h to szybko zleci 🤗mam stojąca pracę zobaczymy jak będzie dalej ale planuje pracować co najmniej do końca 🙉w UK nie uznają L4 jak nic nie dolega poważnego.
U mnie np nic sie nie dzieje z ciaza, ale pracuje przy produkcji baterii, mam stycznosc z roznymi toksynami i niestety lekarz zabronił mi pracowac, a szkoda,bo praca fajna.
 
reklama
Brać l4 i nawet się nie zastanawiać jak praca ciężka. Szkoda , że tylko kobiety muszą rodzić i przechodzić przez te rozmowy z szefostwem,później zamknięcie w domu, stres o powrót do pracy i tak w koło 😊
Ale wiesz co, to wszystko zależy od pracodawcy. Ja nie mam ciężkiej pracy, siedzę przy biurku, nie mam dużo stresu, a księgowa z szefem sami przeprowadzili ze mną rozmowę, żebym poszłam na zwolnienie i zajęła się sobą i dzieckiem :) . Nawet podpowiedzieli mi jaki termin byłby dla nich najlepszy hehe.
 
Do góry