reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny! Powodzenia wszystkim które mają dziś wizyty. Trzymam kciuki za same dobre wiadomości ✊✊ ✊
Ja mam jutro o 14 pierwszą wizytę (5+6) i oczywiście już się stresuje. Kto jeszcze ma jutro?
U mniez objawów tylko brak apetytu, lekkie mdłości z samego rana.
Miłego dnia dla Was😁
Powodzenia, ja dopiero w srode, ale juz chce uslyszec serduszko i byc spokojna, bylam w 5 tyg i 5 dni, ale byl tylko piekny okragly pecherzyk. Przez weekend malujemy, to może szybko zleci 😆
 
reklama
Cześć dziewczyny! Powodzenia wszystkim które mają dziś wizyty. Trzymam kciuki za same dobre wiadomości ✊✊ ✊
Ja mam jutro o 14 pierwszą wizytę (5+6) i oczywiście już się stresuje. Kto jeszcze ma jutro?
U mniez objawów tylko brak apetytu, lekkie mdłości z samego rana.
Miłego dnia dla Was😁
Ja mam jutro około 9, ale wg polskkiego czasu to jakaś 2 w nocy u Was 😅
Generalnie wg owulacji będzie 8+1, liczę, ze w końcu usłyszę serduszko i się okaże, czy ten drugi pęcherzyk ma w środku zarodek czy jednak rozwinął się jeden 😅 trochę się stresuje... bliźniaki czy tez nie 😂
 
Ja mam jutro około 9, ale wg polskkiego czasu to jakaś 2 w nocy u Was 😅
Generalnie wg owulacji będzie 8+1, liczę, ze w końcu usłyszę serduszko i się okaże, czy ten drugi pęcherzyk ma w środku zarodek czy jednak rozwinął się jeden 😅 trochę się stresuje... bliźniaki czy tez nie 😂
Ja mam jakiegoś fioła na punkcie bliźniaków 😀 co jestem w ciąży to mi się marzą 😀
 
Powodzenia, ja dopiero w srode, ale juz chce uslyszec serduszko i byc spokojna, bylam w 5 tyg i 5 dni, ale byl tylko piekny okragly pecherzyk. Przez weekend malujemy, to może szybko zleci 😆
Ciekawe co u mnie będzie widać na tym etapie😉 Mi też się strasznie ciągnie. Czekam na tą wizytę 1,5 tygodnia od ostatniej bety. Dobrze że to już jutro🙂
A Ty uważaj przy tym malowaniu na siebie!
 
Ja mam jutro około 9, ale wg polskkiego czasu to jakaś 2 w nocy u Was 😅
Generalnie wg owulacji będzie 8+1, liczę, ze w końcu usłyszę serduszko i się okaże, czy ten drugi pęcherzyk ma w środku zarodek czy jednak rozwinął się jeden 😅 trochę się stresuje... bliźniaki czy tez nie 😂
Czekamy na dobre wiadomości✊✊ Mój mąż marzy o blizniakach. Ja sobie jakoś nie wyobrażam ale nigdy nie wiadomo😉 Trzeba być przygotowanym na wszystko😁
 
Dziewczyny wczoraj zapisywalam się na prenatalne i moja lekarka kazała się umowic na USG, nic nie wspomniała o krwi czyli o teście Pappa. Pani w rejestracji wręcz na mnie nakrzyczała ze kobiety najpierw robią krew i potem z wynikiem idą na usg i to jest PAPPA i ze inaczej samo USG nie ma sensu!

Czy wy już się zapisywalyscie? Mam wizytę u lekarza 17.02 a prenatalne 25.02 wiec zdążę w razie czego dopytać lekarza ale może wypowiedzcie się co wy sądzicie na temat Pappa? Bedziecie robić?
 
Dziewczyny, wszystko jasne! 😂
 

Załączniki

  • IMG_0972.jpg
    IMG_0972.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 64
Czekamy na dobre wiadomości✊✊ Mój mąż marzy o blizniakach. Ja sobie jakoś nie wyobrażam ale nigdy nie wiadomo😉 Trzeba być przygotowanym na wszystko😁
Haha facetom to łatwo tak mówić, ale to my przechodzimy fizycznie ciąże i przy bliźniakach jest mnóstwo pracy😅 ale będę szczęśliwa po prostu jak się okaże, ze wszytsko pięknie się rozwija :)
 
reklama
Słyszałam serduszko! ❤️
musialam trochę przyspieszyć wizytę z powodu wyjazdu, byłam dziś o 11 :)
Wszystko w normie, ciąża o 3 dni młodsza wg usg niż z apki, wg usg 7+1 :) maluszek ma 1 cm :)
Glukoza, TSH w normie, na kolejna wizytę za 2 tyg mam zrobić więcej badań ale na razie wszystko w porządku :)
 
Do góry