reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Wydaje mi się, że znalazłam zależność dotycząca bólu głowy. Zauważyłam, że jeśli piję dużo wody to głowa mnie nie boli, gdy piję mało wody męczy mnie ból głowy. Wniosek z tego taki, że warto pić więcej wody, żeby uniknąć bólu głowy ;)
Dwa dni temu mnie tka jakoś wlasnie glowa wieczorem bolala i się właśnie zastsnawialam, dlaczego. Teraz kojarzę, ze faktycznie malo bardzo wtedy piłam
 
reklama
Cześć dziewczyny! Powodzenia wszystkim które mają dziś wizyty. Trzymam kciuki za same dobre wiadomości ✊✊ ✊
Ja mam jutro o 14 pierwszą wizytę (5+6) i oczywiście już się stresuje. Kto jeszcze ma jutro?
U mniez objawów tylko brak apetytu, lekkie mdłości z samego rana.
Miłego dnia dla Was😁
 
Brać l4 i nawet się nie zastanawiać jak praca ciężka. Szkoda , że tylko kobiety muszą rodzić i przechodzić przez te rozmowy z szefostwem,później zamknięcie w domu, stres o powrót do pracy i tak w koło 😊
My to mamy przekichane 😄 o wszystko musimy dbać same, pamiętać więcej niż potrzeba😅
babki góra 💪
 
Ale wiesz co, to wszystko zależy od pracodawcy. Ja nie mam ciężkiej pracy, siedzę przy biurku, nie mam dużo stresu, a księgowa z szefem sami przeprowadzili ze mną rozmowę, żebym poszłam na zwolnienie i zajęła się sobą i dzieckiem :) . Nawet podpowiedzieli mi jaki termin byłby dla nich najlepszy hehe.
Ja tez tak mam😊 moja kierowniczka tez wyrozumiała. O ile bedzie ok ze szwami to mam zamiar pracować 🤗. Szkoda, że to są nieliczne przypadki
 
Ja tez tak mam😊 moja kierowniczka tez wyrozumiała. O ile bedzie ok ze szwami to mam zamiar pracować 🤗. Szkoda, że to są nieliczne przypadki
U mnie też nie ma problemu. Jak dostałam nakaz odpoczynku od lekarza to tylko zadzwoniłam, że przez dwa tygodnie pracuje zdalnie, bo tak to jednak czasem chodziłam do biura.
 
Dwa dni temu mnie tka jakoś wlasnie glowa wieczorem bolala i się właśnie zastsnawialam, dlaczego. Teraz kojarzę, ze faktycznie malo bardzo wtedy piłam

Hej dziewczyny, tyle tutaj piszecie, że ciagle mam po 10 stron do nadrobienia i nie wiem do czego się odnieść 🙉
Co do bólu głowy to z wodą to się zgadzam :) trzeba teraz pamiętać o nawodnieniu 😜 ja miałam przez ostatnie dni straaszne migreny, nie mogłam normalnie funkcjonować:/ przez te mdłości mnie kompletnie odrzuciło od kawy i wczoraj na pobraniu krwi babka się śmiała, ze muszę mieć strasznie niskie ciśnienie, bo ledwie jej kapie 🤣 i mnie olśniło, że przecież u mnie ciśnienie 90/60 to norma i przez południe wypiłam na siłę kawę i czułam się jak nowonarodzona 😁 dzisiaj na szczęście tez w miarę ok ale wolę się nie chwalić 😆
 
reklama
Do góry