reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej, dziewczyny nie wiem czy to dobre forum, aby pisac o naszych przekonaniach politycznych i o sprawach aborcji , tyle tego tv, ze mi osobiście wystarczy...szczegolnie teraz.

A po za tym dzien dobry :)
Spac mi sie chce, a niedawno wstalam.. nie mam pomyslu na dzień, ani na obiad, ani na nic....
mam nadzieje, ze u was lepiej 🥴
Całkowicie cię popieram...zresztą niektórzy mogą być za obroną życia....po co mamy sobie nieprzyjemności robić.
 
Całkowicie cię popieram...zresztą niektórzy mogą być za obroną życia....po co mamy sobie nieprzyjemności robić.
No tak, jeszcze obrazimy ich uczucia. Może jestem złośliwa, ale dzięki takim postawom mamy to co mamy. Ja się w takim razie wyłączam, bo nie za bardzo mnie interesuje, co będziecie jadły na obiad.
 
Co więcej większość specjalistów podkreśla, ze nawet w przypadku zagrożenia życia matki, lekarze mogą odmawiać aborcji w obawie przed karą.
Trzeba mieć tylko nadzieje, że żadnej z nas to tutaj nie dotknie osobiście, bo nawet wyjazd zagranice jest w tej chwili utrudniony.
Mówcie co chcecie.. Ja jestem posrana teraz jeszcze bardziej przed prenatalnymi choć teraz to one na niewiele nam służą skoro i tak nic nie można zrobić chyba że na własną rękę za granicą.. . I już to przeżywam bo spać w nocy nie mogłam a co dopiero 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Do góry