reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
Będzie piękne serduszko ❤
 
reklama
Mi szefowa przy zatrudnieniu 2lata temu powiedziala, że "mam nadzieję, że nie zajdziesz w ciążę" (praca z rodzinami zastępczymi) we wrześniu poroniłam i cały czas mam to w głowie. W grudniu skończyła mi się umowa a ja ciągnę zwolnienie już nie patrze na pracodawcę poszłam na zwolnienie przed końcem umowy a teraz okazało się że jestem w ciąży;)
 
Mi szefowa przy zatrudnieniu 2lata temu powiedziala, że "mam nadzieję, że nie zajdziesz w ciążę" (praca z rodzinami zastępczymi) we wrześniu poroniłam i cały czas mam to w głowie. W grudniu skończyła mi się umowa a ja ciągnę zwolnienie już nie patrze na pracodawcę poszłam na zwolnienie przed końcem umowy a teraz okazało się że jestem w ciąży;)
I dobrze :) moja szefowa chce żebym przynajmniej do końca marca pracowała, ale zobaczę co lekarz powie i zrobię tak jak zaleci :) Poza tym dziś od rana tak mi niedobrze, że ledwo zipie i ciężko pracować Coś czuję, że ciężko będzie dziś cokolwiek zjeść.
 
Jak czytam o tych reakcjach waszych szefów to mnie brzuch zaczyna bolec z nerwow 😱 przecież 1 trymestr jest tak ważny! Mnie czeka rozmowa w poniedziałek, to będzie dopiero 7tc, ale muszę, bo mam dość ciężka i stojąca prace. Aż się boje. No chyba, że w ten piątek lekarz od razu wyślę mnie na zwolnienie.
 
Cześć dziewczyny [emoji5] poczytuje forum już od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć [emoji5]Dzisiaj zaczynam 7 tc, pierwsza wizyta dopiero we wtorek i strasznie się stresuję... Poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w październiku. Obecnie beta przyrasta prawidłowo więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok [emoji5]
Cześć kochana. Będzie dobrze :-)
 
Ja pracuje w szkole, uczę klasy 4-8 więc na razie zdalnie, dwa razy w tygodniu jadę do pierwszej klasy. Oczywiście teraz, zobaczymy kiedy reszta wróci do szkół. Chcialabym pracować do końca roku szkolnego, wróciłam do pracy w październiku dopiero, a nie znajdą zastępstwa na te kilka miesięcy, i dzieci zostaną bez angielskiego o trochę głównie z ich powodu nie chcę iść. Z drugiej po powrocie do szkół obawa o tego całego wirusa....
 
Hej, jak zareagowali Wasi pracodawcy na ciążę i zwolnienie? Ja w poniedziałek mam wizytę u gina i według ostatniej wizyty będzie to 6+5. Mam nadzieję, ze będzie już serduszko.. i we wtorek chciałabym powiedzieć już w pracy.
Mi kierownik pogratulował, no bo niby co innego mógł zrobić? :-) i spokojn2j ciąży życyzł, oraz "do zobaczenia za około 2 lata" :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
Trzymam mocno kciuki za to żebyś zobaczyla fasolkę [emoji3590]
 
Do góry