reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzień dobry 😊 No powiem Wam, że też jestem w szoku, że z takimi reakcjami się spotykałyście w pracy na informację o ciąży 😳 I to jeszcze kobieta kobiecie, smutne 😔 A zetknięcia z taką lekarką z piekła rodem jak któraś dziewczyna pisała serdecznie współczuję. To już chyba więcej empatii i zrozumienia potrafią faceci okazać. Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze🥰 ja jutro idę, ale już wiem, że nawet jeśli wszystko będzie okej to kolejne cztery tygodnie czekania będą prawdziwym wyzwaniem🤯😅
 
reklama
Ja właśnie też jestem w ciężkim szoku czytają o tych reakcjach... Ja tak jak mówiłam że od 1.01 poszłam do nowej pracy i jak 15.01 powiedziałam że jestem w ciąży kierowniczce i w skrócie jej przybliżyłam sytuację to powiedziała że praca nie jest ważna i że najważniejsze jest to żebyśmy o sobie zadbali... I powiedziała mi to kobieta która z 5 razy na oczy widzialam i poza rozmowa kwalifikacyjna nie rozmawiałam... Kazała iść na zwolnienie i się nie zastanawiać. I pisze do mnie sms czy wszystko w porządku u mnie i czy mam się dobrze 😉 czyli czasem można na normalnego człowieka trafić 😉
 
Hej. Miałam sen, że na wkładce widzę krew. Od razu się obudziłam i oczy jak 5 zl
Mi się tkaie coś już z dwa razy śniło. Najśmieszniejsze, że snilo mi się że okresu dostalam, jak mniej wiecej owulacja była [emoji23] to chyba był proroczy sen, bo wredna małpa nie przyszła.


W nocy trzaskało mnie trochę w krzyżu. Tryb pracy wychodzi akurat teraz, jak mam wolne [emoji1787] coś czuję że będę miała krzyżowe bóle podczas porodu, jeśli donoszę szczesliwie do końca.
 
Dziewczyny odnośnie wizyt,
Ja byłam na pierwszej tydzień temu, wczoraj na kolejnej żeby sprawdzić czy serduszko będzie. Dostałam ten komplet badań z przeciwciałami etc, mam umówiona wizytę na 3.02 u którego będę prowadzić bo nie wiedziałam, czy na ten tydzień się uda.
Jak powiedziałam wczoraj lekarce ze mam za tydzień to mówi „co tak szybko” 🤣 myślicie ze odwoływać i czekać do tego 17?

Dzisiaj mówię szefowej po 14:00 ze jestem w ciąży mam nadzieje ze zareaguje pozytywnie :-)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty kochane ❤️❤️❤️
 
Mi się tkaie coś już z dwa razy śniło. Najśmieszniejsze, że snilo mi się że okresu dostalam, jak mniej wiecej owulacja była [emoji23] to chyba był proroczy sen, bo wredna małpa nie przyszła.


W nocy trzaskało mnie trochę w krzyżu. Tryb pracy wychodzi akurat teraz, jak mam wolne [emoji1787] coś czuję że będę miała krzyżowe bóle podczas porodu, jeśli donoszę szczesliwie do końca.

Kochana trzymam kciuki za dzisiaj ❤️ o której masz wizytę?
 
Cześć dziewczyny 🙂 może i ja do was dołączę ;) według obliczeń aplikacji jestem w 7t 1d ciąży ale jeszcze nie potwierdzonej przez ginekologa. Pierwsza wizytę mam w ten piątek i się denerwuje czy tam w ogóle coś się rozwija (może jest tylko puste jajo), ogólnie jestem pesymistką i ciężko mi być dobrej mysli ;)
Jeśli lekarz potwierdzi ciążę i maluch będzie pięknie rósł to mam zamiar powiedzieć w pracy, rodzinie i znajomym dopiero po pierwszym trymestrze :) jestem w szoku jak u niektórych z was szefowe zareagowały.... powinny się wstydzić....
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty dziewczyn 😊
 
Cześć dziewczyny [emoji846] może i ja do was dołączę ;) według obliczeń aplikacji jestem w 7t 1d ciąży ale jeszcze nie potwierdzonej przez ginekologa. Pierwsza wizytę mam w ten piątek i się denerwuje czy tam w ogóle coś się rozwija (może jest tylko puste jajo), ogólnie jestem pesymistką i ciężko mi być dobrej mysli ;)
Jeśli lekarz potwierdzi ciążę i maluch będzie pięknie rósł to mam zamiar powiedzieć w pracy, rodzinie i znajomym dopiero po pierwszym trymestrze :) jestem w szoku jak u niektórych z was szefowe zareagowały.... powinny się wstydzić....
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty dziewczyn [emoji4]
Witaj, super że jest nas już więcej :-) też chcę powiedziec wszystkim w rodzinie po 1 trymestrze, po co wcześniej kusić los. Jedynie w pracy musialam już powiedzieć, bo pracę mam taką że musialam od razu brać wolne, no a od dzisiaj L4
 
reklama
@An-Dzia ja trzymam mocno kciuki za Ciebie. Obyś zobaczyła dziś piękna fasolkę w środku pęcherzyka
emoji8.png
O której masz wizytę ?
O 16:10. Dzięki dziewczyny za te wszystkie kciuki, ale wolę się nastawić, że realnie nie wyglądało to dobrze, najwyżej się pozytywnie zdziwie. Co by nie było najważniejsze że dzisiaj będę wiedzieć na czym stoję.
tez dzisiaj miałam taki sen, ze aż widziałam skrzepy..😱

Niedługo wizyta, proszę o kciuki 🙏
Ty już pewnie w trakcie więc oczywiście trzymam✊ i myślami jestem z Tobą
 
Do góry