reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
Będzie piękne serduszko ❤
 
reklama
Mi szefowa przy zatrudnieniu 2lata temu powiedziala, że "mam nadzieję, że nie zajdziesz w ciążę" (praca z rodzinami zastępczymi) we wrześniu poroniłam i cały czas mam to w głowie. W grudniu skończyła mi się umowa a ja ciągnę zwolnienie już nie patrze na pracodawcę poszłam na zwolnienie przed końcem umowy a teraz okazało się że jestem w ciąży;)
 
Mi szefowa przy zatrudnieniu 2lata temu powiedziala, że "mam nadzieję, że nie zajdziesz w ciążę" (praca z rodzinami zastępczymi) we wrześniu poroniłam i cały czas mam to w głowie. W grudniu skończyła mi się umowa a ja ciągnę zwolnienie już nie patrze na pracodawcę poszłam na zwolnienie przed końcem umowy a teraz okazało się że jestem w ciąży;)
I dobrze :) moja szefowa chce żebym przynajmniej do końca marca pracowała, ale zobaczę co lekarz powie i zrobię tak jak zaleci :) Poza tym dziś od rana tak mi niedobrze, że ledwo zipie i ciężko pracować Coś czuję, że ciężko będzie dziś cokolwiek zjeść.
 
Jak czytam o tych reakcjach waszych szefów to mnie brzuch zaczyna bolec z nerwow 😱 przecież 1 trymestr jest tak ważny! Mnie czeka rozmowa w poniedziałek, to będzie dopiero 7tc, ale muszę, bo mam dość ciężka i stojąca prace. Aż się boje. No chyba, że w ten piątek lekarz od razu wyślę mnie na zwolnienie.
 
Cześć dziewczyny [emoji5] poczytuje forum już od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć [emoji5]Dzisiaj zaczynam 7 tc, pierwsza wizyta dopiero we wtorek i strasznie się stresuję... Poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w październiku. Obecnie beta przyrasta prawidłowo więc mam nadzieję, że wszystko będzie ok [emoji5]
Cześć kochana. Będzie dobrze :-)
 
Ja pracuje w szkole, uczę klasy 4-8 więc na razie zdalnie, dwa razy w tygodniu jadę do pierwszej klasy. Oczywiście teraz, zobaczymy kiedy reszta wróci do szkół. Chcialabym pracować do końca roku szkolnego, wróciłam do pracy w październiku dopiero, a nie znajdą zastępstwa na te kilka miesięcy, i dzieci zostaną bez angielskiego o trochę głównie z ich powodu nie chcę iść. Z drugiej po powrocie do szkół obawa o tego całego wirusa....
 
Hej, jak zareagowali Wasi pracodawcy na ciążę i zwolnienie? Ja w poniedziałek mam wizytę u gina i według ostatniej wizyty będzie to 6+5. Mam nadzieję, ze będzie już serduszko.. i we wtorek chciałabym powiedzieć już w pracy.
Mi kierownik pogratulował, no bo niby co innego mógł zrobić? :-) i spokojn2j ciąży życyzł, oraz "do zobaczenia za około 2 lata" :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja już nie spie od pół godz. Ostatnio w dzień wizyty też obudziłam się dużo przed budzikiem. Dzisiaj u mnie sie wszytko rozstrzygnie.
Tydzień temu mimo skończonych 7 tygodni pęcherzyk był pusty więc raczej będzie puste jajo, ale trzeba sprawdzić drugi raz. Jestem gotowa na wszytko, ale chciałabym już tylko wiedzieć, a nie żyć w tej niepewności. Mam na 16.10, a do 15 jestem w pracy więc mam nadzieję, że przynajmniej za dużo nie będę myśleć i dzień jakoś zleci.
Z tego co widziałam dzisiaj dużo wizyt @ol.gol @Mandarynka33 @Marcelina007
@m.am @Elodia @Aurorah powodzenia. Samych dobrych wieści. Dawajcie znać po.a
Trzymam mocno kciuki za to żebyś zobaczyla fasolkę [emoji3590]
 
Do góry