reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Słuchajcie(albo czytajcie 🙄)
Ja wiem że każda ciąża inna lw żeby być w czwartej i dopiero teraz doświadczyć takiego bulu piersi?
Normalnie śpię na brzuchu a te cholery tak bolą i uwierają że się nie da,przez to kręgosłup mnie napitala bo się ułożyć nie mogłam, czuje jakbym miała nawał mleka w drugiej/trzeciej dobie po urodzeniu 🙄
 
Słuchajcie(albo czytajcie 🙄)
Ja wiem że każda ciąża inna lw żeby być w czwartej i dopiero teraz doświadczyć takiego bulu piersi?
Normalnie śpię na brzuchu a te cholery tak bolą i uwierają że się nie da,przez to kręgosłup mnie napitala bo się ułożyć nie mogłam, czuje jakbym miała nawał mleka w drugiej/trzeciej dobie po urodzeniu 🙄
Mam to samo może przez to że mam ogromne piersi 🙄
 
Dzień dobry :D dziewczyny, mam 40 stron do nadrobienia :) ! Przepraszam, że się nie odzywałam, ale oj ciężki miałam weekend, taki bólowo senny. Zanim zacznę Was nadrabiać, to się pochwalę :) wczoraj zaczęłam 9 tydzień i robię się odrobinę spokojniejsza :) szybko poleciało.

@m.am musi być dobrze :* trzymam kciuki i daj znać!
 
Z objawów to właśnie mi najbardziej dokucza zmieniony stosunek do jedzenia :( jednocześnie jestem głodna, ale taka jakby napchana i najedzona, jak się zastanawiam co bym zjadła to wszystko jest bleh i mnie trochę mdli ale znowu jednocześnie ssie z głodu :(
Dzisiaj czytałam kilka książek o ciąży, akurat był dział o odżywianiu, a ja się martwię ze jem za mało :( przed chwila próbowałam dojeść schabowego z obiadu, ale ciężko mi idzie, zaraz drugie podejście :)
Ps. Po poczytaniu książek od jutra wjeżdża koktajl ze szpinaku, jabłka i kiwi :) ktoś ze mną chętny na takie wyzwanie? Zamierzam pic taki co najmniej co drugi dzień :)
Ja też głodna jestem a tak to tylko oczami, ale kiwi jem bardzo chętnie i jak smakuje
 
Dziewxzyny właśnie przeczytałam gdzieś ze będąc w ciąży i mając szczeniaka można się zarazić toksoplazmoza....:/ i tym samym dziecko się zarazi. Jak to jest ?. Ja mam małego szczeniaka i jestem przerażona :(
Zawsze się można zarazić toxo ale w ciąży jest to szczególnie niebezpieczne. Nie tylko od szczeniaków ale ogólnie zwierząt i ich odchodów.. surowego bądź niedogitowangeo mięsa brudnych owoców. Nie pamiętam dokladnie. Ważna tutaj jest higiena. No i nie całuj. Psiaka :)
 
reklama
Do góry