reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja tylko nie lubię na jogurcie lub mleku bo mnie zamula, zawsze woda :)
Policzenie wypróbuje, marchewka normalnie się zblenduje w kielichowymi?
Tak, na spokojnie 😊 ja rozne kombinacje robie, np kiwi nie mozna dodac jak jest jogurt, bo bedzie gorzkie...kiedys tak sobie zepsulam koktajl 🤢
 
reklama
Hej Dziewczyny u mnie przez weekend cisza bo świętowałam 30 urodziny przyjaciółki, trzeba korzystać z imprez bo później będzie można tylko pomarzyć :D Właśnie dzwoniłam umówić się na prenatalne mam na 24 lutego na 7 rano brrrr chyba z 10 budzików trzeba będzie ustawić :D mdłości mi odpuściły, czasem czuje niewielkie np teraz nad śniadaniem no, ale jem jakoś trzeba mieć siłę w pracy :D
 
Matko jaka ja głodna jestem [emoji79][emoji849][emoji44]
To ja na sniadanie zjadlam bułkę serową z parówką, popiłam jogurtem pitnym a potem cola (gdzie ja nigfy specjalnie coli nie lubiłam), a teraz herbata. Normalnie taki zestaw wywołałby we mnie mdlosci, a teraz nic. Pyyyychotka.
 
U mnie dziś noc jak ser szwajcarski. O 22 córka postanowiła wstać. I tak się bujaliśmy na zmianę z mężem, Izka poszła spać około 5 rano, tragedia[emoji24] o 7 do żłobka a ja zaraz praca, czuję się jak zombie. I oczywiście myśli w nocy typu: matko, a tu kolejne w drodze, dlaczego ludzie sobie to robią na własne życzenie[emoji85]
 
Zazdroszczę Wam... ja wcale nie mam apetytu. A z tą cukrzycą ciążową i mierzeniem cukru, to już w ogóle dramat... 😳
 
reklama
Dzień dobry :D dziewczyny, mam 40 stron do nadrobienia :) ! Przepraszam, że się nie odzywałam, ale oj ciężki miałam weekend, taki bólowo senny. Zanim zacznę Was nadrabiać, to się pochwalę :) wczoraj zaczęłam 9 tydzień i robię się odrobinę spokojniejsza :) szybko poleciało.

@m.am musi być dobrze :* trzymam kciuki i daj znać!

U mnie tez już dziewiąty i się pocieszam, ze ten Bobas już coraz większy i silniejszy :)
 
Do góry