reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja tam ograniczam sery w ciazy moze dlatego ze nawet mnie do nich nie ciagnie. Mialam przrz cheile ochotę na cammembert alr juz mi przeszla ta ochota [emoji1785] ogolnie mleko krowie bede odstawiac. Sa rozne zdania na ten temat ale chce chociaz sprobowac. Bo syn ma nietolerancje i rozszerzanie jego diety bez mleka krowiego i jego przetrworow jest uciazliwe. A pamietam ze z nim w ciazy to codziennie kakao pilam lub jadlam jogurty. Wiec zobacze czy moze tak sie uda
Wiesz ja też dużo jadłam nabiału w ciazach i żadna z córek nie ma nietolerancji laktozy ;)
 
reklama
Wg obu apek zaczynam dzisiaj 6 tydzień (5+0). Za 4 dni wizyta
emoji3059.png
oby było dobrze.

Ktora ma jutro ze mna wizyte? [emoji6][emoji85]
Stresuje sie juz jak nie wiem. Pierwsza wizyta i nadzieja ze wszystko jest ok. W sumie jutro mam 5+6 i sie zastanawiam czy bedzie serduszko...no zobaczymy oby.
U mnie już było widać;)
 
Moje małżeństwo skończyło się rozwodem przez emigrację męża. Żadnych zdrad i dram.. po prostu.. Oddaliliśmy się od siebie. Kiedy w końcu zjechałam do Norwegii czułam. Się jeszcze bardziej sama z dziecmi niż kiedy byłam w Pl. Long long story...

Mogę zapytać w jakich okolicach norwegii pracuje? Odwiedzasz go? :)
W Oslo na Majorstuen ,jeździmy na wakacje ,czasem na ferie . Mieszka przy parku Vigelanda to mamy fajnie.
 
Czyli Ty tez miałaś niezła różnice pomiędzy terminami :) mi teraz kalkulatory internetowe pokazują od 11.09 do 17.09 także ciekawe jaki gin określi 😁
Pracowałam w drogerii na umowie na czas określony także już nie ma szans na powrót, a Ty masz zamiar wrócić?
Raczej mi się nie opłaca już, bo po skończonym rodzicielskim planuję wykorzystać zaległy urlop wypoczynkowy za poprzedni rok i może kilka dni na ten rok co mi się należy i iść na zwolnienie. Umowę mam na czas nieokreślony. Przy pierwszej ciąży pracowałam do 6 miesiąca ale ostatnie te tygodnie w pracy były ciężkie bo mam trochę problemy z kręgosłupem. Teraz nie będę takim hardkorem, chce oszczędzić siły na poród i wychowanie kolejnego bąbla.
Mój przełożony już o ciąży wie i będę z nim jeszcze rozmawiać co i jak.
 
Hej, ja po piątkowej wizycie, nie miałam kiedy napisać co i jak. W pt byl 5t 5d i bilo serce 💖 odetchnęlam z ulgą widząc, że wreszcie się udało 😉 lekarz mowi, ze wszystko jest wporzadku następna wizyta 19 lutego :) do tej pory specjalnie nie odczuwałam żadnych dolegliwości, może odrobinę czułam piersi, a od 4 dni męczą mnie nudności od rana do nocy🙈😉 samych pozytywnych wieści podczas wizyt mamusie🙌
 
Czy ta tu dziewczyny które miały na początku niska bete?
21.01-14,4
23.01-44,6
Z ostatniej miesiączki wynika za to 5 tydzień (4+4) tylko ta beta trochę niska :/ i nie wiem czy jest sens iść jeszcze 29.01 przed wizyta w sobotę u gina
 
Hej dziewczyny, a jak to jest z tymi herbatami w ciąży bo różne informacje widzę😅 np ja lubię elgrey, czy też jest niewskazana? Nie wiem co mam pic bo bardzo lubię herbaty 😅 zielonej też nie wolno podobno, piję też soki, wodę i słaba kawę.
 
reklama
Czy ta tu dziewczyny które miały na początku niska bete?
21.01-14,4
23.01-44,6
Z ostatniej miesiączki wynika za to 5 tydzień (4+4) tylko ta beta trochę niska :/ i nie wiem czy jest sens iść jeszcze 29.01 przed wizyta w sobotę u gina
Ja terminowo jestem jak Ty, bete w 4+4 miałam 656 (6dni wcześniej 30), mimo to, pierwsze USG itp mam dopiero 05.02 :)
 
Do góry