reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ktora ma jutro ze mna wizyte? [emoji6][emoji85]
Stresuje sie juz jak nie wiem. Pierwsza wizyta i nadzieja ze wszystko jest ok. W sumie jutro mam 5+6 i sie zastanawiam czy bedzie serduszko...no zobaczymy oby.

Hej my jesteśmy 5 +5 om 15.12 :) będę wyczekiwać Twojej relacji z wizyty i usg! Ciekawa jestem co zobaczysz. Choć wydaje mi się to dość wczesna ciąża jak na usłyszenie serduszka i zobaczenie fasolki:) powodzenia
Też mam dziś 5+5, jestem ciekawa jak wasze wizyty. Trzymam kciuki :) U mnie wstępnie wizyta w czwartek o 14:30 (6+2).
 
reklama
Hej dziewczyny, a jak to jest z tymi herbatami w ciąży bo różne informacje widzę😅 np ja lubię elgrey, czy też jest niewskazana? Nie wiem co mam pic bo bardzo lubię herbaty 😅 zielonej też nie wolno podobno, piję też soki, wodę i słaba kawę.
Rzeczywiscie czasem różnie mówią, ale bez przesady. Jak czasem wypijesz czarną herbatę, to zaraz dziecku nic się nie stanie, ani nie wypłukasz z organizmu całego żelaza, kw. foliowego czy innych skł. mineralnych. Wiadomo, że jakby się piło kilka, mocnych dziennie to co innego, ale z umiarem tak naprawdę każdą można. Nawet białą, czarną, zieloną i kawe wg zaleceń dla ciężarnych max 2 słabe dziennie. Małe dawki kofeiny nie są szkodliwe i całkowicie zabronione więc nie ma co świrować. Ja miałam w ciąży bardzo niskie ciśnienie i lekarz powiedział, że na spokojnie nie musze sobie odmawiać tych 2 filiżanek. A bez ograniczeń tak jak pisała @Ewka34 - czerwona, owocowe, ziołowe.
 
Rzeczywiscie czasem różnie mówią, ale bez przesady. Jak czasem wypijesz czarną herbatę, to zaraz dziecku nic się nie stanie, ani nie wypłukasz z organizmu całego żelaza, kw. foliowego czy innych skł. mineralnych. Wiadomo, że jakby się piło kilka, mocnych dziennie to co innego, ale z umiarem tak naprawdę każdą można. Nawet białą, czarną, zieloną i kawe wg zaleceń dla ciężarnych max 2 słabe dziennie. Małe dawki kofeiny nie są szkodliwe i całkowicie zabronione więc nie ma co świrować. Ja miałam w ciąży bardzo niskie ciśnienie i lekarz powiedział, że na spokojnie nie musze sobie odmawiać tych 2 filiżanek. A bez ograniczeń tak jak pisała @Ewka34 - czerwona, owocowe, ziołowe.
Dzięki za pomocne informacje 🤗😚
 
Też mam wizytę tego dnia 😂
A ja 3.02 😁 to juz bedzie 8 tydz, wiec licze na mocne serduszko. Ale na spokojnie czekam sobie, choc juz bym chciala widziec co i jak 😊
Ogolnie dobrze sie czuje, troche mi dziwnie w żołądku, ale nie moge tego nazwac mdlosciami, oby tak zostało. Tylko jestem ciągle głodna 😵 tak sie u tesciowej dzis napchalam, a juz czuje jakbym tydzień nie jadła....
 
Ktora ma jutro ze mna wizyte? [emoji6][emoji85]
Stresuje sie juz jak nie wiem. Pierwsza wizyta i nadzieja ze wszystko jest ok. W sumie jutro mam 5+6 i sie zastanawiam czy bedzie serduszko...no zobaczymy oby.
Ja mialam dokladnie 5+6 na wizycie i byl sam pecherzyk,ale to zalezy wszystko od owulacji kiedy była 😊
 
Dziewczyny, co do tego co mozna a co nie w ciazy, nie popadajmy w paranoje... wszystko z umiarem, to samo orgazmami, przeciez to nie doprowadzi do poronienia, jak ciaza nie jest zagrożona, kazdy by sobie tym sposobem porod wywolywal 😉 lata temu, jadlam i pilam i kawe i herbate, dzieci maja sie swietnie. Nie bylo neta i tysiaca stron z takimi bzdurami, pisze bzdurami bo to sie i tak za chwile zmieni, jak z zywieniem niemowlakow...kiedys jajko sie wprowadzalo stopniowo, teraz nagle mozna cale od razu itd...
 
A ja 3.02 😁 to juz bedzie 8 tydz, wiec licze na mocne serduszko. Ale na spokojnie czekam sobie, choc juz bym chciala widziec co i jak 😊
Ogolnie dobrze sie czuje, troche mi dziwnie w żołądku, ale nie moge tego nazwac mdlosciami, oby tak zostało. Tylko jestem ciągle głodna 😵 tak sie u tesciowej dzis napchalam, a juz czuje jakbym tydzień nie jadła....
U mnie będzie wtedy 9tydz. A mdlosci mam od samego początku 🙄 a i sutki bolą no i zaczęły mi ciemnieć😂😂
 
Dziewczyny, co do tego co mozna a co nie w ciazy, nie popadajmy w paranoje... wszystko z umiarem, to samo orgazmami, przeciez to nie doprowadzi do poronienia, jak ciaza nie jest zagrożona, kazdy by sobie tym sposobem porod wywolywal 😉 lata temu, jadlam i pilam i kawe i herbate, dzieci maja sie swietnie. Nie bylo neta i tysiaca stron z takimi bzdurami, pisze bzdurami bo to sie i tak za chwile zmieni, jak z zywieniem niemowlakow...kiedys jajko sie wprowadzalo stopniowo, teraz nagle mozna cale od razu itd...
Sprawdzi sie tutaj powiedzenie im człowiek mniej świadomy zagrożeń tym zdrowszy i bezpieczniejszy jest ;) czyli im mniej wiesz tym lepiej śpisz 😁
 
reklama
Do góry