reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny, a jak to jest z tymi herbatami w ciąży bo różne informacje widzę😅 np ja lubię elgrey, czy też jest niewskazana? Nie wiem co mam pic bo bardzo lubię herbaty 😅 zielonej też nie wolno podobno, piję też soki, wodę i słaba kawę.
Spróbuj ziołowe herbatki i rooibos
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej, ja po piątkowej wizycie, nie miałam kiedy napisać co i jak. W pt byl 5t 5d i bilo serce [emoji178] odetchnęlam z ulgą widząc, że wreszcie się udało [emoji6] lekarz mowi, ze wszystko jest wporzadku następna wizyta 19 lutego :) do tej pory specjalnie nie odczuwałam żadnych dolegliwości, może odrobinę czułam piersi, a od 4 dni męczą mnie nudności od rana do nocy[emoji85][emoji6] samych pozytywnych wieści podczas wizyt mamusie[emoji119]
Super wiesci niech fasolka rosnie. Więc jest szansa ze bedzie juz cos slychac u mnie jutro. Jak serce uslysze to bede spokojna.
 
Hej dziewczyny, a jak to jest z tymi herbatami w ciąży bo różne informacje widzę😅 np ja lubię elgrey, czy też jest niewskazana? Nie wiem co mam pic bo bardzo lubię herbaty 😅 zielonej też nie wolno podobno, piję też soki, wodę i słaba kawę.
Zapytałam ginekologa na wizycie w piątek o herbaty. Powiedział żeby odstawić zieloną :)
Tak mogę pić wszystkie tylko z umiarem :)
 
Jeśli mi się pokrywa usg z om dzień w dzień to ja już dwa miechy w ciąży jestem 🤔 to kiedy ja owu miałam 🤔 skoro om była 7.12 🙄
Boszzzz tak mi dziś niedobrze że mam problem z logicznym myśleniem 😂😂
 
reklama
Do góry