reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czyli co mogę jeść z taka niebieska pleśnią? Czy raczej typu cammembert?
Chyba musisz sprawdzać czy sa z mleka pasteryzowanego. Z tego co wiem Turek robi pasteryzowane i sprawdzają je pod kątem braku listeriozy. Ale nie wiem czy niebieska pleśń jest jakoś bardziej niebezpieczna.
 
reklama
Sama nawet nie myślałam, że to odstawienie tak gładko pójdzie🙂moja na szczęście (nie chwaląc🤣) w nocy się bardzo mało budzi. Wiec ma teraz butelkę wieczór i rano. ;)
Lekarz mi powiedział w środę, że to 6 tydzień. Dokładnego terminu nie mam jeszcze mam przyjść 02.02 z badaniami i założy kartę ciąży. Ostatnią miesiączkę miałam 04.12 i jestem pewna że zaszłam 24.12 😂😅 po tamtym porodzie miałam tylko dwie miesiączki z dłuższa przerwa wiec na to tez nie patrzę. Z corka miałam termin om 03.02 a z usg 15.02 wiec była lekka różnica 😀 a Ty na kiedy masz termin?
Też mam wizytę 02.02 i też dopiero będzie mi zakładał kartę ciąży 😄
 
Kurde, ja zamawiam co tydzień/ dwa mleko prosto od krowy, niepasteryzowane, kocham takie. I teraz mam taki smak że szok, a jutro dostawa, i co tu zrobić[emoji85] ale w pierwszej ciąży kilka razy piłam, tak samo np. spaghetti carbonara które ma surowe żółtka, i wszystko było ok...]
Chyba musisz sprawdzać czy sa z mleka pasteryzowanego. Z tego co wiem Turek robi pasteryzowane i sprawdzają je pod kątem braku listeriozy. Ale nie wiem czy niebieska pleśń jest jakoś bardziej niebezpieczna.
 
reklama
Dziewczyny, które maja plamienia, czy lekarze sprawdzali wam podczas badania czy macie jakieś krwiaczki czy nadżerki? U mnie było czysto, z dzieckiem wszystko okej i pojawiło się brązowe plamienie.
Przed chwila na papierze pojawiła się mała smuga, cierpliwie czekam do środy, zastanawiam się tylko skąd może się to brać 🧐 czy coś lekarze Wam mówili? Biorę duphaston 2x dziennie.
Ja tez mam plamienia dwa dni były mocniejsze ale teraz jest lepiej biorę duphaston 3x1, poroniłam w sierpniu wiec stresu jest teraz co nie miara 😏 mam nadzerke o krwiaku nic nie mówił prawdopodobnie to problem hormonalny. I tez mam wizytę w środę 😊
 
Do góry