reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jestem po kurde dopiero o 20 wchodziłam do lekarza z duszą na ramieniu. Jest pęcherzyk jest♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ według usg 5tydz według ostatniej mięsiaczki 4tyg i 3 dni . Plamienie mam najprawdopodobniej od szyjki zewnętrzne, był jakiś skurcz ale nie ma tego dużo mam leżeć. Dostałam dodatkowo luteinę dopochwowo. Mam nadzieję że będzie dobrze.
Na pewno będzie wszystko dobrze😊
Chcialabym schudnac.[emoji12] ja wcinam jak smieciarka [emoji23]i to druga ciaze tak. Najlepiej ida mi fast foodu i slodkie ale wiem ze musze sie powstrzymac.
Ja straciłam ochotę na słodycze które uwielbiałam i jadłam zawsze w dużych iloscisch. Chwilowo mnie to cieszy😉
A tak w ogóle to was podziwiam że piszecie o tak późnych godzinach,ja staram się dotrwać do 21 i zasypiam jak niemowlę,ale co dzień wstaje o 5.30 więc to może dlatego,ciekawe do której jutro pospie to jedyny dzień wolny w tygodniu😀
Mam podobnie. Normalnie chodziłam spać około północy, a teraz 21 jestem w łóżku. A rano lubiłam pospać, a teraz nmax do 7. Bardzo dziwne to dla mnie🤔
Hej dziewczyny. Można dołączyć 😊? Termin z om 22.9. Mam już dwójkę natoletnich dzieci. Sa tutaj przyszłe mamy 35 +? Ja w lipcu kończę 36 lat..
Cześć! Ja w listopadzie kończę 36. To moja pierwsza ciąża😉
 
Na pewno będzie wszystko dobrze😊

Ja straciłam ochotę na słodycze które uwielbiałam i jadłam zawsze w dużych iloscisch. Chwilowo mnie to cieszy😉

Mam podobnie. Normalnie chodziłam spać około północy, a teraz 21 jestem w łóżku. A rano lubiłam pospać, a teraz nmax do 7. Bardzo dziwne to dla mnie🤔

Cześć! Ja w listopadzie kończę 36. To moja pierwsza ciąża😉
Hej dziewczyny jak was tak czytam to SB myślę że już większość z nas ma schizę z oglądaniem papieru aż strach pomyśleć co będzie później żebyśmy tylko nie zwariowały 😆😄😆 i też podziwiam dziewczyny chodzące tak późno spać mnie już o godz 20 zbiera co do szczepienia ja bym się w ciąży raczej nie zdecydowała
 
A tak w ogóle to was podziwiam że piszecie o tak późnych godzinach,ja staram się dotrwać do 21 i zasypiam jak niemowlę,ale co dzień wstaje o 5.30 więc to może dlatego,ciekawe do której jutro pospie to jedyny dzień wolny w tygodniu😀
Ja też już o 21 dawno śpię 😴 wcześniej potrafiłam siedzieć po nocach.
Na covid się nie zdecyduje. Zreszta wydaje mi się, że moja kolejka będzie gdzieś na jesień, wiec nie ma dylematu ;)
Natomiast w poprzedniej ciąży szczepilam się na krztusiec i to powtórzę, ale to dopiero w III trymestrze.
Ja również nie mam zamiary się szczepić 💉 ewentualnie dopiero po ciąży.

Dziewczyny tak czytam wasze posty z tymi zachciankami jedzeniowymi, u mnie wręcz odwrotnie.
Pierwsze poranne spotkanie z toaletą już za mną 😒.
Czy ktoś z Was na etapie 7 tyg/8 tyg jest już na zwolnieniu? Przy moich codziennych wymiotach chyba będę musiała skorzystać z tej opcji znacznie szybciej niż planowałam. Wasi pracodawcy już wiedzą o ciąży 🤰?
 
Ja też już o 21 dawno śpię [emoji42] wcześniej potrafiłam siedzieć po nocach.

Ja również nie mam zamiary się szczepić [emoji382] ewentualnie dopiero po ciąży.

Dziewczyny tak czytam wasze posty z tymi zachciankami jedzeniowymi, u mnie wręcz odwrotnie.
Pierwsze poranne spotkanie z toaletą już za mną [emoji19].
Czy ktoś z Was na etapie 7 tyg/8 tyg jest już na zwolnieniu? Przy moich codziennych wymiotach chyba będę musiała skorzystać z tej opcji znacznie szybciej niż planowałam. Wasi pracodawcy już wiedzą o ciąży [emoji1768]?

Ja akurat nie jestem na l4, ale pamietam ze moja koleżanka z takimi wymiotami wzięła zwolnienie na miesiąc, a potem jeszcze wróciła do pracy na jakiś czas. Wiec to nie jest tak, ze jak teraz pójdziesz to już musisz siedzieć do końca.
 
Witajcie w sobotę.
Hej dziewczyny. Można dołączyć 😊? Termin z om 22.9. Mam już dwójkę natoletnich dzieci. Sa tutaj przyszłe mamy 35 +? Ja w lipcu kończę 36 lat..
Gratulacje. Jak widzisz dużo nas w tym wieku. Ja skończyłam 36 w grudniu. Też mam nastolatke i do tego 19 miesieczniaka.
Dziewczyny co myślicie o szczpieniach na covid w ciąży? Ktoras by się zdecydowała?
Ja nie. Nie jest to chyba zbytnio zalecane ze wzgledu na brak badań w tej grupie, ale mozliwe że jak ktoś bardzo chce to zaszczepią.
 
Hej dziewczyny jak was tak czytam to SB myślę że już większość z nas ma schizę z oglądaniem papieru aż strach pomyśleć co będzie później żebyśmy tylko nie zwariowały 😆😄😆 i też podziwiam dziewczyny chodzące tak późno spać mnie już o godz 20 zbiera co do szczepienia ja bym się w ciąży raczej nie zdecydowała

To prawda 😂 ja biorę dupka i nei przejmuje się bo więcej stresu to przynosi niż pożytku :) w srode kolejna wizyta.

Dzień dobry dziewczyny ❤️
 
reklama
Do góry