reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny,mnie boli brzuch w sumie przez większość dnia ale ja zapitalam w robocie cały czas na nogach schylam się sięgam wysoko kucam dźwigam- mniej niż przed ciążą ale jednak- więc mi się to wydaje normalne,wieczorem jak się kładę to mi twardnieje ale tak miałam i w poprzednich ciążach cieszę się za to że mnie nie mdli jak was😉nie mam nadmiernego apetytu,waga stoi w miejscu 😊
Kurczę a planujesz niedługo iść na zwolnienie? Ja mam podobne warunki pracy i myślę już o l4, bo bardzo boje się o maleństwo. Dodatkowo mam mnóstwo stresu.
 
Nie jetse# w tym sama. Libido mam niżej niż 0 [emoji1787][emoji23] biedny mój mąż, ale nie narzeka bo rozumie sytuację. Zresztą u mnie dizala jeszcze strach orzed stratą, dlatego wolę ryzyko zminimalizowac do niemal 0.

Ktoraś z dziewczyn pisala ze ma dużo śluzu dzisija. Ja też [emoji23]
mu tez do wizyty mamy zakaz,ale gin mówił ze to tylko profilaktycznie a ochotę mam taka,ze hoho :p nawet śnie o sexie xD
No niestety jeszcze trochę musimy poczekać i inaczej sobie dogadzać :p
 
Ja też o 21 już kima[emoji1787] wstać muszę koło 7 do dziecka, a i tak się czuję jakbym mogła jeszcze pospać[emoji85]
 
Nie. Dla mnie to zbyt nową szczepionka, w ciąży bym nigdy nie zaryzykowała.
Jeśli chodzi o „nowość” szczepionki to nie do końca tak jest. Ona jest w dużej mierze zbudowana na bazie szczepionki przeciwko SARS chyba, która jest stosowana od 18 lat.

Problem w tym, że nie ma badań klinicznych dla kobiet w ciąży (bo nie były one w grupie testowej, choć później się okazało, że chyba kilkadziesiąt kobiet jednak było w ciąży przed lub zaszła tuż po podaniu szczepionki). teraz dopiero są w trakcie badania kliniczne dla kobiet w ciąży.
 
Ja też już o 21 dawno śpię 😴 wcześniej potrafiłam siedzieć po nocach.

Ja również nie mam zamiary się szczepić 💉 ewentualnie dopiero po ciąży.

Dziewczyny tak czytam wasze posty z tymi zachciankami jedzeniowymi, u mnie wręcz odwrotnie.
Pierwsze poranne spotkanie z toaletą już za mną 😒.
Czy ktoś z Was na etapie 7 tyg/8 tyg jest już na zwolnieniu? Przy moich codziennych wymiotach chyba będę musiała skorzystać z tej opcji znacznie szybciej niż planowałam. Wasi pracodawcy już wiedzą o ciąży 🤰?
Ja juz jestem od ponad tygodnia, a dzis mam 6+1, mam prace przy szkodliwych warunkach, wiec lekarz z marszu dal l4.
 
Jeśli chodzi o „nowość” szczepionki to nie do końca tak jest. Ona jest w dużej mierze zbudowana na bazie szczepionki przeciwko SARS chyba, która jest stosowana od 18 lat.

Problem w tym, że nie ma badań klinicznych dla kobiet w ciąży (bo nie były one w grupie testowej, choć później się okazało, że chyba kilkadziesiąt kobiet jednak było w ciąży przed lub zaszła tuż po podaniu szczepionki). teraz dopiero są w trakcie badania kliniczne dla kobiet w ciąży.
Dokladnie, to stara szczepionka, jedynie zmodyfikowana...
 
Witam😊ja teraz mialam tydzień l4, uprzedzilam kierowniczke i wracam w pn. Ja mam pracę siedzącą, więc nie jest źle. Decyzja zapadnie w lutym po wizycie jeśli ze szwami gorzej, to ide na l4. A jak nie to chce pracować 😊. Ja sie tak nakręcalam w pierwszej ciąży, teraz jest ciut lepiej. Jak już przejdą mdłości to bedzie chill😆. Mi moja diabetolog powiedziala, że docelowo nie więcej niż 10kg. Myślę, że to realne. Też mam fazę na parówki, smakuja mi na śniadanie. I królują żelki 😍😍, ale to tak 3szt misi i pass bo cukier 😂😂
 
reklama
Jakbym miała ciężkie warunki pracy, to bym szła odrazu. Niema ludzi niezastąpionych, a dziecko jest najważniejsze. Czasem trzeba być takim pozytywnym egoistą.
 
Do góry