reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny wczoraj wieczorem robiłam test i wyszedł negatywny, dzisiaj rano znowu zrobiłam i wyszła jasna ale już mocniejsza kreseczka więc zebrałam tyłek i pojechałam na Beta HCG trzymajcie kciuki🙉🥰 Chyba naprawdę to bardzo wczesna ciąża i musiała mi się przesunąć owulacja🤨
Trzymamy trzymamy :) kiedy wynik byś miała? Jest szansa jeszcze na dzisiaj?

Ja jestem już po wymazie, maaaalo przyjemne ;( późnym wieczorem jest szansa na wynik, trzymajcie kciuki. Bo jeśli pozytywny, to niestety nici z wizytą u lekarza, a kolejne 2 tygodnie, sprawia, że osiwieje z nerwów do końca 😁🤷🏻‍♀️
 
reklama
Trzymamy trzymamy :) kiedy wynik byś miała? Jest szansa jeszcze na dzisiaj?

Ja jestem już po wymazie, maaaalo przyjemne ;( późnym wieczorem jest szansa na wynik, trzymajcie kciuki. Bo jeśli pozytywny, to niestety nici z wizytą u lekarza, a kolejne 2 tygodnie, sprawia, że osiwieje z nerwów do końca 😁🤷🏻‍♀️
Wynik będe miała dzisiaj wieczorem prawdopodobnie🙌🙌
 
Witam😊ja teraz mialam tydzień l4, uprzedzilam kierowniczke i wracam w pn. Ja mam pracę siedzącą, więc nie jest źle. Decyzja zapadnie w lutym po wizycie jeśli ze szwami gorzej, to ide na l4. A jak nie to chce pracować 😊. Ja sie tak nakręcalam w pierwszej ciąży, teraz jest ciut lepiej. Jak już przejdą mdłości to bedzie chill😆. Mi moja diabetolog powiedziala, że docelowo nie więcej niż 10kg. Myślę, że to realne. Też mam fazę na parówki, smakuja mi na śniadanie. I królują żelki 😍😍, ale to tak 3szt misi i pass bo cukier 😂😂

Ja dzięki lockdownowi do 30.01 w domu, ale w lutym nie planuje za bardzo wracać bo mam prace z klientem na stojąco, nie wiem czy tez obecny klimat korony sprzyja kobiecie w ciąży, wolałabym nic nie złapać a jednak dużo ludzi codziennie mijam mimo, ze jest maska :-) jeszcze czekam bo nie wiadomo czy nie przedłuża do połowy lutego.
 
Ja dzięki lockdownowi do 30.01 w domu, ale w lutym nie planuje za bardzo wracać bo mam prace z klientem na stojąco, nie wiem czy tez obecny klimat korony sprzyja kobiecie w ciąży, wolałabym nic nie złapać a jednak dużo ludzi codziennie mijam mimo, ze jest maska :-) jeszcze czekam bo nie wiadomo czy nie przedłuża do połowy lutego.
Ja się potwornie boje złapać koronę w ciąży dlatego unikam zakupów w godzinach szczytu, unikam miejsc publicznych typu parki itp. W grudniu niewiedząc o ciąży byłam na bazarze to uciekałam stamtąd bo pełno ludzi wkoło chyrłalo i kasłało :/
 
Ja dzięki lockdownowi do 30.01 w domu, ale w lutym nie planuje za bardzo wracać bo mam prace z klientem na stojąco, nie wiem czy tez obecny klimat korony sprzyja kobiecie w ciąży, wolałabym nic nie złapać a jednak dużo ludzi codziennie mijam mimo, ze jest maska :-) jeszcze czekam bo nie wiadomo czy nie przedłuża do połowy lutego.
oby jednak otworzyli w końcu te sklepy,bo nie tedy droga żeby jeszcze bardziej zapaść gospodarcza pogłębić i nie daj Bóg ludzi pozwalniać :(
 
Ja się potwornie boje złapać koronę w ciąży dlatego unikam zakupów w godzinach szczytu, unikam miejsc publicznych typu parki itp. W grudniu niewiedząc o ciąży byłam na bazarze to uciekałam stamtąd bo pełno ludzi wkoło chyrłalo i kasłało :/
Na takich bazarach to ludzie specjalnie kaszlą i churchlają żeby mieć więcej miejsca wokoło siebie co by inni sie nie pchali.. Sama tak robię chociaż rzadko bywam w takich miejscach bo nie lubię tłoku 😂😂
 
Jeśli chodzi o l4 to zdecydowałam narazie być w pracy, praca w markecie budowlanym co prawda, ale szefowa nie kazała dźwigać ,a lżej będę mieć tam niż z moja absorbującą 2.5 latką w domu 🙄
 
reklama
Do góry