reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny, ja dziś mam mieszane uczucia, wstalam ożywiona, żadnych mdłości, wsunęłam śniadanie i rozmyślam czy jest ok, piersi dalej wrażliwe, nos wyostrzony, ale glowka jednak pracuje, a jak już mi się zachciało kawy dziś gdzie wcześniej nie mogłam nawet o niej myśleć to już wgl siedzę i rozkminiam czy jest dobrze, czy nie dobrze. Szkoda, że to nie jest wszystko prostsze, wgl po co kobietom mdłości w ciazy jakby wgl taki objaw nie istniał to wszystkim byłoby łatwiej :)
Miałam dzisiaj podobnie 😉 rano jakby mniejsze mdłości, piersi też mniej bolały..i już się zastanawiałam czy wszystko ok. Ale wieczorem objawy wróciły 😉 Muszę zmuszać się żeby cokolwiek zjeść bo schudłam 2 kg przez te mdłości 🙈
 
Miałam dzisiaj podobnie [emoji6] rano jakby mniejsze mdłości, piersi też mniej bolały..i już się zastanawiałam czy wszystko ok. Ale wieczorem objawy wróciły [emoji6] Muszę zmuszać się żeby cokolwiek zjeść bo schudłam 2 kg przez te mdłości [emoji85]
Chcialabym schudnac.[emoji12] ja wcinam jak smieciarka [emoji23]i to druga ciaze tak. Najlepiej ida mi fast foodu i slodkie ale wiem ze musze sie powstrzymac.
 
Chcialabym schudnac.[emoji12] ja wcinam jak smieciarka [emoji23]i to druga ciaze tak. Najlepiej ida mi fast foodu i slodkie ale wiem ze musze sie powstrzymac.
Boże, mam dokładnie to samo, jem i jem, końca nie widać. Dziś np wjechał maczek[emoji23] dzięki temu mam już +1kg, a to dopiero 8 tydzień leci. Naprawdę pora się ogarnąć, bo skończę z cukrzyca i plus 30kg [emoji28][emoji23]
 
Ja odpukać nie plamie, ale tak się naczytałam, ze tez się boje chodzić do kibelka [emoji85]

Mam to samo. Ale ze spokojem, pewnie po 12 tygodniu chociaz na chwilę odetchniemy, a potem byle do momentu, koedy ciąża bedzie już donoszona :-)


Boooże jaka ulga, kladę się spać, stanik zdjęty [emoji1787] kto by pomyślał, że tak niewiele czasami potrzeba kobiecie w ciąży do szczęścia [emoji1787]
 
u mnie jednym z przepowiadających symptomów ciąży była opryszczka na ustach :) wraz z nią pojawiły się 2 kreski. Ale też jestem zaskoczona, że lekarz pozwolił brać heviran. Ja jak poszłam do apteki to jedyne co mi wtedy sprzedano to plastry.
Ja także miałam opryszczkę na ustach, co mi się prawie nigdy nie zdarza. Dokładnie od świat do sylwestra, a w przeddzień sylwestra zrobiłam test i były dwie kreski 😅 widać, ze organizm był lekko zaskoczony na początku
 
Hej dziewczyny, ja dziś mam mieszane uczucia, wstalam ożywiona, żadnych mdłości, wsunęłam śniadanie i rozmyślam czy jest ok, piersi dalej wrażliwe, nos wyostrzony, ale glowka jednak pracuje, a jak już mi się zachciało kawy dziś gdzie wcześniej nie mogłam nawet o niej myśleć to już wgl siedzę i rozkminiam czy jest dobrze, czy nie dobrze. Szkoda, że to nie jest wszystko prostsze, wgl po co kobietom mdłości w ciazy jakby wgl taki objaw nie istniał to wszystkim byłoby łatwiej :)
Wczoraj jak i dzisiaj miałam taki dzień, wstałam (akurat ja byłam trochę nerwowa rano i nie wiem, czy na to miały wpływ hormony - ale się zestresowałam, chciało mo się płakać, ze nie mam objawów). W ciągu dnia zdarzyła mi się jednak drzemka, chwilowe mdłości i w nocy kilkuminutowy ból brzucha na dole w okolicach macicy. Dzisiaj za wszelka cenę staram się wmówić, ze wszystko jest okej. Więcej krzywdy można wyrządzić myśląc tak ciagle negatywnie... usg dopiero w piątek, wiec naprawdę los bada moja cierpliwość 😭😭😭
A to będzie 8 tydzień i tak liczę na Nicole serduszka 😔
 
reklama
Dziewczyny,mnie boli brzuch w sumie przez większość dnia ale ja zapitalam w robocie cały czas na nogach schylam się sięgam wysoko kucam dźwigam- mniej niż przed ciążą ale jednak- więc mi się to wydaje normalne,wieczorem jak się kładę to mi twardnieje ale tak miałam i w poprzednich ciążach cieszę się za to że mnie nie mdli jak was😉nie mam nadmiernego apetytu,waga stoi w miejscu 😊
 
Do góry