reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Na początku byłam pełna entuzjazmu co do pracy, mówiłam będę pracowała do 3 trymestru, a teraz to mi się zwyczajnie nie chce, czuję, że łapie mnie leń, a wiadomo jak się wejdzie w maraton leniowy to ciężko się z niego wyrwać, też tak macie? :D
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dziś mam mieszane uczucia, wstalam ożywiona, żadnych mdłości, wsunęłam śniadanie i rozmyślam czy jest ok, piersi dalej wrażliwe, nos wyostrzony, ale glowka jednak pracuje, a jak już mi się zachciało kawy dziś gdzie wcześniej nie mogłam nawet o niej myśleć to już wgl siedzę i rozkminiam czy jest dobrze, czy nie dobrze. Szkoda, że to nie jest wszystko prostsze, wgl po co kobietom mdłości w ciazy jakby wgl taki objaw nie istniał to wszystkim byłoby łatwiej :)
Też mam dziś takie dylematy [emoji849]mdłości jakieś mniej intensywne. Do tej pory nie mogłam nawet pić wody , a dziś jakoś mi w miarę normalnie przez gardło przeszla Staram się myśleć pozytywnie ale niestety czasem się nie da.
My to za dużo analizujemy chyba [emoji85][emoji16]
 
Jery dziewczyny! Zeżarłam tak Zeżarłam kilka kawałków placka na śmietanie i dostałam wodnistego rozwolnienia [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ale takiego że aż boję się bąka puścić [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Haha [emoji16][emoji16] miałam tak ostatnio po wodzie z ogórków. Jeszcze nigdy mnie tak nie złapało [emoji85][emoji85][emoji28]
 
Na początku byłam pełna entuzjazmu co do pracy, mówiłam będę pracowała do 3 trymestru, a teraz to mi się zwyczajnie nie chce, czuję, że łapie mnie leń, a wiadomo jak się wejdzie w maraton leniowy to ciężko się z niego wyrwać, też tak macie? :D
Mi w pracy trudniej się skupić, myślę że przez podwyższona temperature...
 
reklama
Dziewczyny jestem po kurde dopiero o 20 wchodziłam do lekarza z duszą na ramieniu. Jest pęcherzyk jest♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ według usg 5tydz według ostatniej mięsiaczki 4tyg i 3 dni . Plamienie mam najprawdopodobniej od szyjki zewnętrzne, był jakiś skurcz ale nie ma tego dużo mam leżeć. Dostałam dodatkowo luteinę dopochwowo. Mam nadzieję że będzie dobrze.
 
Do góry